4 olulist küsimust massaazitooli kohta ja eksperdi vastused.

Miks on kaks täiesti identset massaažitooli eri firmades erineva hinnaga?

Toolid võivad olla väliselt väga sarnased, kuid sisult on nad erinevad. Piltlikult, kui tooli kestaks vormitud puit, nahk ja metall või plast maksab sõltuvalt kasutatud materjalist 5000-10000, siis hea tooli sisu ehk see, mille pärast massaažitooli ostetakse, maksab kordades rohkem. Erinevaid toole proovides on võimalik selles igaühel endal veenduda, ja pole sugugi välistatud ,et mõni odavam tool meeldib hoopis rohkem kui kallim ja täiuslikum – toolid on erineva iseloomuga ja alati ei ole hind füsioloogilise sobivusega korrelatsioonis. Seepärast – proovige paljusid toole ja otsustage alles siis. Enne kauba tegemist veenduge, et tool vastab vähemalt eurostandarditele (CE – märgistus). Massaazitool.ee-s müüdavate toolide tootjatel on ka ISO kvaliteedisertifikaat ette näidata.

Milline on hea (sobiv) massaažitool?

See on suuresti sisetunde küsimus ja sõltub eelnevast kogemusest – kui varasemat kogemust pole, võite juba esimest tooli proovides eufooriasse sattuda ja kaupa teha – kogemus on niivõrd huvitav ja omapärane, et ei raatsigi toolist lahkuda ning juba esimene tool tundub kõige tipp. Kindlasti ei tasu lasta end müügimehel “surnuks rääkida” – piltlikult, kui korea automargi müüja kasutab autot iseloomustades väljendeid, mis iseloomustaksid rohkem saksa maanteeristlejaid, siis ei muuda see müüdavat autot veel saksa autotööstuse pärliks. See trend on muide massaažitoolide valdkonnas levinud, kuna turg on välja kujunemata. Mitmed meie konkurendid (nimesid nimetamata) on meie kodulehelt teinud väheste muudatustega copy-paste oma kodulehele. Seepärast proovige ja veelkord proovige erinevaid massaažitoole ja kuulatage, mida ütleb teie keha ja vaim – kas massaaž rahustas, lõdvestas, kas mõtted hakkasid liikuma või vastupidi, tekkis roidumus ja närvilisus. Ärge laske end häirida tooli aukartustäratavast välimusest või pimestada soodsana näivast hinnast – ka odaval hinnal võib olla oma hind hilisemate tehniliste või halvemal juhul isegi terviseprobleemide näol. Hea massaažitool kõlab nagu väike sümfooniaorkester, mis mängib oma harmoonilist, nii füüsiliselt kui vaimselt nauditavat massaažiprogrammi 4, 6 või 8-l käel.

Kuidas mõjub massaažitooli kasutamine pikemas perspektiivis?

Eeldusel et tegite sobiva valiku ja teil pole vastunäidustusi, paraneb tervis, tõuseb vaimne ja mõnevõrra ka füüsiline toonus, mõtted hakkavad paremini liikuma ja pole sugugi välistatud, et teete selgema peaga mõne otsuse või investeeringu, mis massaažitooli ostuhinna kuhjaga tasa teenib. Vähenevad stressi- ja väsimuse sümptomid – kui näiteks enne vahel pea tõmbles või valutas, siis juba esimesed massaažitooli seansid lõdvestavad pinges lihaseid ja sümptomid vähenevad või kaovad täiesti. Vereringe paraneb, mis omakorda aitab mürkaineid kehast välja viia. Tooli soovitatakse kasutada kuni pool tundi päevas.

Millal massaažitooli kasutada?

Kõige rohkem on toolist kasu stressi ja väsimuse korral ja nagu öeldud, kasutage kuni pool tundi päevas. Liigne kasutamine võib teha kasu asemel kahju nagu kõik head asjad; algajatele soovitatakse alustada 15 minutist päevas – organism hakkab puhastuma ja jääkainetest vabanema ning soovitatav on, et see ei toimuks liiga kiiresti.

Eeldusel et tegite sobiva valiku ja teil pole vastunäidustusi, paraneb tervis, tõuseb vaimne ja mõnevõrra ka füüsiline toonus, mõtted hakkavad paremini liikuma ja pole sugugi välistatud, et teete selgema peaga mõne otsuse või investeeringu, mis massaažitooli ostuhinna kuhjaga tasa teenib.