Classic-mudelipere massaažitoolid

Classic mudeliperekonda oleme koondanud erinevatelt tootjatelt need massaažitoolid, mis pakatavad soovist parandada teie enesetunnet ja investeerida teie ning teie ettevõtte töötajate tervisesse. Classic massaažitoolide missiooniks on tuua teile suurt kasu vähese raha eest.

Massaažitoolid pakuvad SPAA elamust

Teisisõnu on tegemist tublide töömesilastega, mis sobivad nii koju kui kontorisse, loomaks hubast, õdusat ja inspireerivat keskkonda.

VIP-mudelipere massaažitoolid

VIP mudelipere massaazitoolid oleme erinevatelt tootjatelt hoolikalt valinud selleks, et pakkuda teile praeguse hetke tipptasemel massaazielamusi ja kasutusmugavust, mida mõistliku raha eest on võimalik saada.

VIP massaazitoolid paistavad silma eriti kõrgel tasemel tehnoloogiliste lahenduste kõrval ka kauni disaini, pika – kuni 7-aastase – garantiiga ning paljud mudelid ka telefoni äpist juhtimise võimalusega.

Lisaks pikale garantiile on VIP-seeria massaazitooli ostjatel alates 2018. aastast eksklusiivne klubisoodustus: võimalus osta uus VIP-seeria massaazitool 25% tavahinnast soodsamalt.

VIP massaazitoolide missiooniks on tuua teie ellu õnne ja tervist, ilu ja sära, inspiratsiooni ja ideid läbi parema enesetunde, kauni disaini ja loova suhtumise.