Massaazitoolid

Classic-mudeliperekonda oleme koondanud erinevatelt tootjatelt need mudelid, mis pakatavad soovist parandada teie enesetunnet ja investeerida teie ning teie ettevõtte töötajate tervisesse. Classic massaazitoolide missiooniks tuua teile suurt kasu vähese raha eest.

Teisisõnu on tegemist tublide töömesilastega, mis sobivad nii koju kui kontorisse, loomaks hubast, õdusat ja inspireerivat keskkonda.


VIP-mudelipere massaazitoolid oleme erinevatelt tootjatelt hoolikalt valinud selleks, et pakkuda teile praeguse hetke tipptasemel massaazielamusi ja kasutusmugavust, mida mõistliku raha eest on võimalik saada.

VIP massaazitoolid paistavad silma eriti kõrgel tasemel tehnoloogiliste lahenduste kõrval ka kauni disaini, pika – kuni 7 -aastase – garantiiga ning paljud mudelid ka telefoniäpist juhtimise võimalusega.

VIP massaazitoolide missiooniks on tuua teie ellu õnne ja tervist, ilu ja sära, inspiratsiooni ja ideid läbi parema enesetunde, kauni disaini ja loova suhtumise.

Nakahamo Y3S uus mudel on tubli keskklassi massaazitool, mis hellitab kasutajaid 3 erineva hästi komponeeritud 20 minuti pikkuse automaatprogrammiga, ning võimaldab lisaks mitmeid manuaalseid valikuid, sh. istmiku vibromassaaz.

See mudel sobib ka pikakasvulistele kasutajatele, sest jalatallamassaazimehanism on varustatud liftisüsteemiga

Ei puudu käte ja jalalabade massaaz – käed pistetakse spetsiaalsetesse “kanalitesse”, kus õhkpadjad neid mitmest küljest pressivad ning suruvad. Esmakordselt on selles hinnaklassis massaazitoolil ka peamassaz.

Värvivalikus on ka punane – värv, mis lisab interjöörile särtsu ning tõmbab alati tähelepanu.

 

Tutvumishind 1790 € (norm 1990.-). 

järelmaks

 

      kuumakse alates 49 €

(sissemakse 10% 179 €, järelmaksu periood 4a, intress 19,9%) Tulemus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Arvuta sobiv kuumakse siit

Taotle järelmaksu siit

Loe edasi siit

Nakahamo Y11  pakub teile vähese raha eest palju võimalusi: 4 automaatprogrammi, manuaalprogrammid, zero gravity; käte ja isegi pea massaaz, mis on selles hinnaklassis harukordne ning jalalabade ja -taldade õhk- ja mehaaniline massaaz massaazirullikutega.

See massaazitooli mudel kohandub vastavalt kasutaja pikkusega. Jalalabade massaazimehanism toimib liftisüsteemiga ning sobib ka pikakasvulistele kasutajatele.

Loe edasi siit

Nakahamo Y15 kuulub nende tublide töömesilaste hulka, kes pakuvad vähese raha eest kasutajatele palju rõõmu ning ohtralt funktsioone:

sellel massaazitooli mudelil on 4 automaatprogrammi: värskendav (fresh), vabastav (relief), lõdvestav (relax) ja venitav (stretch) ning väga tõhus õlavöötmemassaaz, mis leevendab kontoritöös tekkivaid lihaspingeid.

 

Loe edasi siit

VIP A2

3950€

Uuenenud VIP A2 – aristokraatlik nauding.

Loe edasi siit

VIP Royal B

3520€

VIP Royal B Y15

 

Royal B esindab luksmassaazitoolide uut põlvkonda. Tool haarab keskmise pikkusega kasutaja tihkelt endasse ning pakub suurt valikut uudseid, isegi unikaalseid massaaziprogramme.

See on esimene massaazikookoni tüüpi tool, mille programmide kestvusteks saab valida 10, 15, 20, 25 ja 30 minutit.

Samuti on väga ulatuslikult seadistatavad kõik olulised parameetrid: tempo, tugevus, soojenduse intensiivsus; õhkpatju saab eraldi sisse välja lülitada pea, kaela, käte, reite ja jalgade piirkonnas jne.

Royal B sobib ideaalselt kodukasutuseks, sest omab täiuslikku automaatprogrammide gammat:

  1. Rahustav (soothing) sobib suurepäraselt pärast aktiivset tööpäeva, et minna üle rahulikumale kodusele elurütmile.
  2. Vitaliseeriv (vitality) – kiire ja energiline programm annab hommikul “särtsu” eduka päeva alustamiseks
  3. Venitus (stretch) on mõnus pärast aktiivset sportimist. Jõuline programm aitab eemaldada lihastest piimhapet ning klopib keha korralikult läbi.
  4. Uneprogramm (sleeping) aitab oma mõnusa lõõgastava rahulikkusega tõmmata päevale joone alla ja valmistuda voodisse minemiseks.
  5. Selja- ja õlavöötme (neck&waist) massaaziprogramm vabastab istuva töö tegijad õlavöötme pingetest. Sobib eriti hästi pörast pikaajalist kuvari taga istumist.
  6. Scamper – see on niivõrd salapärane programm, et seda peab igaüks ise kogema.
  7. Syncro – muusika rütmis toimuv masseerimine. Mida kiirem muusika, seda kiirem massaazitempo.

 

Loe edasi siit

massaazitool VIP DLA-08

VIP A-08 Techno

4790€

See massaazitooli mudel pakub teile kõiki tippmudelile omased võimalusi, sh. juhtimist mobiiltelefoniga, taskukohase hinnataseme juures. Kõiki massaaziprogramme ja seadistusi saab detailselt valida ja muuta ning juhtida väga lihtsa ja ülevaatliku telefoniäpiga.

Telefoniäpi kasutamine annab võimaluse puldi kasutajate käeulatusest üldse eemale panna – olgu selleks hakkajad põngerjad, lemmikloomad või massaazisalongi uudishimulikud külastajad.

Loe edasi siit

VIP A-09 Space

4995€

See massaazitool pakub teile tipptasemel tehnika ja 106 massaazipadja toel veelgi rohkem võimalusi kui VIP A-08 Techno ja vajab seejuures vähem ruumi: seljatoe laskudes nihkub tool ettepoole, mistõttu saab massaazitooli paigutada seina äärde

Loe edasi siit

VIP A10 Grand

5995€

See massaazitool toob teie ellu palju rõõmu ning parema enesetunde, pakkudes tipptasemel 3D tehnika ja seninägematu 114 massaazipadja toel rohkem elamusi kui ükski teine meile teadaolev massaazitooli mudel.

Loe edasi siit