Kollektsioon: Nakasei

Nakasei massaazitoolide tugevaim külg on väga asjatundlikult komponeeritud massaaziprogrammid, mis tekitavad mulje, nagu masseeriks korraga mitu väljaõppinud idamaade massööri. Suurepäraste massaaziprogrammide loodavat ehedat massaazielmust süvendab veelgi kõigil toolidel kasutatav 3D ruumiliselt toimiv massaazimehanism.

Eeltoodu on ka põhjuseks, miks Nakasei toolid on väga tänuväärseks valikuks SPA-dele, advokaatidele, arstidele ja paljudele kontoritöötajatele, samuti ilu- ja massaazisalongidele ning ka kodukasutajatele, kellele massaazitool pole pelgalt interjööri disainielemendiks.

Nakasei on toonud turule ka mitmeid innovaatilisi lahendusi, tänu millele suudavad massaazitoolid võistelda isegi professionaalsete massööridega: intelligentne selja skanneerimissüsteem akupressuuripunktide tuvastamiseks, muusikateraapia, käsivarremassaaz ja jalatugede automaatne positsioneerimine sõltuvalt kasutaja pikkusest tagavad massaazielamuse, mida ei suuda pakkuda kaugeltki kõik õppinud massöörid.

VIP pakub täiuslikku kooslust kiirest, intensiivsest, vahelduvast ja jõulisest massaazist mugavaimas massaaziasendis (zero gravity positsioon) füüsiliselt aktiivsetele kasutajatele nende pikkusest sõltumata: mugava positsiooni leiavad kergelt nii lühikesed kui pikakasvulised kasutajad.

Loe edasi siit

VIP Navigator

4290€

Navigator kui värske tipptehnoloogiaga täidetud massaazitool pakub täiesti uudseid lähenemisviise, mis täiendavad seniseid parimaid massaazikontseptsioone ®evolutsiooniliste muudatustega.

Kuid võtkem istet pehmes, keha ümbert haaravas kookonis, ja alakem teekonda homsesse, uudsete massaazielamuste maailma.

Loe edasi siit