Kollektsioon: RoyalRest

RoyalRest on kaubamärk, mille tooteid iseloomustab klassikaliselt ajatu ning elegantselt modernne disainistiil, kõrge materjali- ja koostekvaliteet ning soodne hind. Paljud toolid on varustatud ehedat massaazielamust loova ruumilise 3D-massaazimehanismiga.

Kõik Royalresti toolid on kaetud naturaalsest nahast raskesti eristatava sünteetilise nahaga, mis muudab oluliselt eelarvamust kunstnahast: see nahk on sile ja elastne nagu hästi pargitud lambanahk, katsudes soe ning istudes pehme. Selle kattematerjalil on veel üks eelis: ta püsib kauem puhas ning on lihtsamalt hooldatav kui naturaalnahk.

Royalresti toolide massaaziprogramme iseloomustab:

  • Aeglane ja pehmelt paitav sissejuhatus, mis soojendab kasutaja üles enne põhiprogrammi algust ning sobib ka vanematele inimestele, kes igapäevaselt tooli ei kasuta
  • seadistatav massaazi tugevus, s.h. automaatprogrammides, terve programmi töötamise vältel.
  • Mõnedel mudelitel on seadistatav programmi pikkus 10, 20 või 30 minutit.
  • Automaatprogrammid sõltuvad tooli suunitlusest, aga kõigil on olemas stressi vähendav ja lõõgastav programm. Peale selle võib olla valikutes leiduda vitaliseeriv, õlavöötme pingeid vähendav, selja- või venitusprogramm ning muusikateraapia, mis laseb muusika vaikses rütmis massaazi nautides igapäevased mured unustada ning jõuvarusid taastada.
  • Automaatprogrammidele lisanduvad manuaalselt valitavad toimingud: muljuv, sõtkuv, kloppiv ja shiatsu (sõrmpressiv) massaaz ning nende kombinatsioonid, sõltuvalt mudelist.

Põhjalikum massaazitoolide kirjeldus, klikates mudeli nimel vasakus menüüs.

VIP A2

3390€

VIP A2 uueneb ja peagi on võimalik tellida selle värskeimat mudelit.

Loe edasi siit

3D-massaazitool

VIP A5

3540€

VIP A5 kuulub massaazitoolide koorekihi tippu.

Visuaalses plaanis on tegemist kookonilaadse disaini edasiarendusega: käte massaazipadjad on peidetud omalaadsete käetugede sisse, mis on seejuures kergesti eemaldatavad: VIP-seeria toolid on väga laiad, 90-95cm. VIP A5 aga mahub käetugede eemaldamisel vabalt ka tavalisest uksest läbi, kui näiteks tekib soov tool teise tuppa veeretada.

Loe edasi siit

VIP A6

4490€

VIP A6  on tool neile, kel vanust 40+, kelle töö on pingeline ja stressirohke, kuid kes siiski leiavad vahel aega ja tahtmist teha ka tervisesporti.

Loe edasi siit

Verrari

995€

Verrari esindab massaazitoolide maailmas uut kontseptsiooni: see on kauni disainkeelega hübriid TV- ja massaazitoolist. Istumisasendi saab sättida väga mugavaks, et vaadata telerit, lugeda lehte või nautida aja kulgu küdeva kamina ees, aga samuti võib muu tegevuse taustaks ka mõne massaaziprogrammi või soojenduse sisse lülitada.

Massaaz toimub eranditult õhkpatjadega – neid on säärte, jalalabade, istmiku ja terve selja ulatuses. Programmide kestvus on valitav 5, 10 või 15 min. ning tugevus muudetav.

Loe edasi siit

massaazitool Nakahamo

A01 Nakahamo

1690€

Nakahamo on tubli keskklassi massaazitool, mis hellitab kasutajaid 5 erineva oskuslikult komponeeritud idamaade automaatprogrammiga, ning võimaldab lisaks paljusid manuaalseid valikuid.

Massaaziprogrammid on pehme iseloomuga, mis sobivad hästi elatanud massaazinautijatele, ning soovitatav on, et kasutajate pikkus jääks alla 175cm.

Ei puudu ka käte massaaz – selleks on Nakahamol spetsiaalsed “õhutorud”: käed pistetakse torusse, kus õhkpadjad neid igast küljest pressivad ning suruvad. Torusid saab liigutada vastavalt sooovile üles- või allapoole – käelabade masseerimiseks ja verevarustuse parandamiseks.

Värvivalikus on kohvipruun ja ferraripunane – värv, mis lisab interjöörile särtsu ning tõmbab alati tähelepanu.

 

Soodushind 1690 € (norm 1990.-). Te säästate 300 €

järelmaks

 

      kuumakse alates 46 €

(sissemakse 10% 169 €, järelmaksu periood 4a, intress 19,9%) Tulemus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Arvuta sobiv kuumakse siit

Taotle järelmaksu siit

Loe edasi siit

massaazitool VIP DLA-08

VIP A-08 Techno

4790€

Mudelivärskendusega on selle VIP-klassi massaazitooli kasutamine muudetud mugavamaks kui ühelgi teisel tippklassi massaazitoolil: kõiki massaaziprogramme ja seadistusi saab nüüdsest detailselt valida ja muuta ning juhtida väga lihtsa ja ülevaatliku telefoniäpiga.

Telefoniäpi kasutamine annab võimaluse puldi kasutajate käeulatusest üldse eemale panna – olgu selleks hakkajad põngerjad, lemmikloomad või massaazisalongi uudishimulikud külastajad.

massaaziäpi peamenüü

Massaaziprogrammide valik, seadistamine ja juhtimine toimub mitte enam nupudest, vaid menüüdest. Nuhvlist saab bluetooth-ühenduse kaudu kuulata muusikat ja lasta toolil end tai, ameerika, hiina, hong-kongi ja mitme muu spetsiifilise massaazi taktis rullida, pitsitada, mudida, pressida ning venitada: automaatprogramme on toolil 6 ning manuaalseid valikuid kümnetes kombinatsioonides.

 

 

Automaatsed massaaziprogrammid

Automaatprogrammide valik hõlmab erineva suunitluse ja intensiivsusega ning parima kompositsiooniga massaaziprogramme, mille pikkus on valitav: kas 10, 20 või 30minutit. Vastavalt programmile seadistab massaazitool kasutaja positsiooni, kuid samuti on endal võimalik selja- ja jalatoe asendit kohendada.

Automaatprogramme on nüüdsest võimalik väga täpselt iga isiku eripäradega kohaldada: valida massaazi kiirust (6-astmelisel skaalal), õhkmassaazi tugevust (5-astmeliselt), tallaaluste rullikute tööd (3 programmi), lülitada välja kõik koos või üksikult eraldi erinevaid õhkmassaazifunktsioone (näiteks pea, käed, reied, sääred, jalalabad), mis sobib eriti hästi vanemaealistele või erivajadustega kasutajatele jne.

manuaalsed massaaziprogrammid

Kellel on aga veelgi spetsiifiliseaid erisoove massaazivõtete iseloomu, masseeritava piirkonna, intensiivsuse, tugevuse jne. osas, saavad seda manuaalsete valikute kaudu peenhäälestada suuremal määral kui kunagi varem.

Vastavat ikooni puudutades saate valida “töödeldava” piirkonna – kas kogu keha, selle osa või kindlalt fokuseeritud ala, samuti massaazi kiiruse, tugevuse  ja intensiivsuse; kas soovite lisaks mehaanilistele kätele ka õhkmassaazi valitud piirkonnas (pea, käed, istmik, sääred, jalalabad) ning millise tugevusega (5-astmelisel skaalal). Jalatalla-aluste akupressuuripunktide mõjutamiseks on 3 erinevat programmi ja ka massaazikäte töötamise laiust saab muuta kolmes astmes.

 

massaazi ulatus jalarullikute programmidõhkmassaazi piirkonnadmassaazikäte töölaius

 

 

 

 

 

Sellel mudelil on kasutatud uudset mehanismi, kus “massaazikäed” liiguvad istmiku alla ning tooli polster haarab istuja tihedalt ja mõnusalt endasse nagu sportauto iste: see on kogemus, mis vajab isiklikku järeleproovimist.

VIP DLA-08 peamassaazUudne on ka peamassaazisüsteem, mis kaardub ümber pea ning sisaldab hulgaliselt massaazipatju: analoogilist uudset tehnoloogiat pakuvad oma tippklassi mudelitel vaid vähesed tootjad.

Jalalabasid ümbritsevad mõnusalt tugevatoimelised massaazipadjad ning jalataldade all toimetavad akupressuuripunktide kallal terved rullikute müriaadid.

Evolutsioon jätkub disainikeeles: kõrgläikelised ühe- või kahevärvilised välispinnad harmoneeruvad kõrgekvaliteetse nahk- ja tekstiilkatetega massaazipindadel. See loob luksusliku ning pilkupüüdva koosluse ja sobitub hästi eksklusiivse ning modernse interjööriga.

Tulge ja nautige meelierutavat sõitu lõõgastavasse massaazimaailma!


Selle massaazitooli garantii on pikendatav kuni 7 aastani erakasutuses ja 3 aastani kommertskasutuses. Tutvuge garantiitingimustega siin.

 

Soodushind 4790 € (norm 4990.-). Te säästate 200 €

järelmaks

 

      kuumakse alates 131 €

(sissemakse 10% 479 €, järelmaksu periood 4a, intress 19,9%) Tulemus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Arvuta sobiv kuumakse siit

Taotle järelmaksu siit

Loe edasi siit