Miks valida VIP A15 Cosmopolitan?

Nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid maitseid, see kehtib ka massaaži kohta. Tänapäevased massaažitoolid võimaldavad nautida täiesti personaliseeritud massaaži, VIP A15 Cosmopolitan uuenenud mudel võimaldab personaliseerida kõiki automaatprogramme ja koostada täiesti personaalse manuaalprogrammi, kus saab sekundi täpsusega paika panna massaažitehnikad, intensiivsuse ja õhkpatjade piirkonnad ja massaaži pikkuse.  Lisaks veel ka meeli ergutavad muusikaprogrammid. 

Massaaž Sinu kehale, muusika Sinu vaimule

Massaažitoolil VIP A15 Cosmopolitan on kuus meeli ja keha stimuleerivat muusikaprogrammi. Rütmide ja massaaži sümbioos loob suurepärase pinnase saavutamaks süva lõõgastust. Muusika ja massaaži koosmõjul on palju kasulikke omadusi. Sellisel sümbioosil on näiteks rahustav toime, programmide muusikapalad on rõõmaskõlalised ja optimistlikud, mis koostöös massaažiga aitavad rahustada ja vähendada stressi ning aitavad kaasa paremale meeleolule. Valikus on kiiremate rütmidega ja ka aeglasemate rütmidega muusikaprogramme. Üldiselt kehtib reegel, et aeglasemad muusikapalad loovad rahulikuma meeleolu ja mõjuvad rahustavalt. Seevastu aga kiiremad suurendavad tähelepanuvõimet ja tekitavad ärksust. Programmid kasutavad lisaks meloodiale veel ka muid rahustavaid helisid nagu merekohin, veevulin, linnulaul.

Vali massaažitool VIP A15 Cosmopolitan programmide seast massaaž vastavalt oma meeleolule

Kui tunnete, et vajate rahustavat massaaži, siis on parimaks valikuks jooga programm, mis on loodud rahustama ja tasakaalustama keha ja vaimu. Valu vähendav deep relax programm on eelsalvestatud süvamassaaži programm, mis keskendub keha valupunktidele, kui tunnete vajadust, mõnele spetsiifilisele piirkonnale rohkem tähelepanu pöörata, siis on teil võimalik fikseerida ka massaažipunkt. Väsimust aitab vähendada recovery programm on tugevamaid võtteid kasutav ja ergutav programm, mis aitab parandada vereringet. Shiatsu massaažitehnikat kasutav  programmi sore relief, mis on kombineeritud sõtkuva massaažitehnikaga. Programm aitab parandada vereringet, leevendab lihaspingeid, vähendab valu ja aitab vähendada väsimust. 

Kas Su selg valutab?

VIP A15 Cosmopolitan võimaldab valida massaaži ka keha piirkonna järgi. Üks sagedamini valutav piirkond on selg. Selja masseerimiseks on kõnealusel massaažitoolil kaks massaažiprogrammi. Ülakehale, mis keskendub ka õlgadele ja kaelale ning alaseljale keskenduv massaažiprogramm. Lisaks on massaažiprogramme, mis on keskendunud alakehale ja programm, mis on keskendunud jalgadele. Tihti põhjustab istuveluviis ja sundasend valu kaela piirkonnas – neck and shoulders programm aitab parandada vereringet kaela piirkonnas, suurendada lihaste tugevust ja elastsust. Programmi pikaajaline kasutamine võib muuta kaela paindlikumaks ja hoida ära pingete tekkimise kõnealuses piirkonnas.

Sarnased postitused