fbpx

Tule vali endalesobiv MASSAAŽITOOLVIP A10 Grand

VIP A10 Grand

9 995 €

VIP A10 Grand
massaazitoolil on tervisesensor
koosta ise massaaziprogrammi
VIP A10 Grand
VIP A10 Grand
valge-VIP-A10-Grand-profiilis
valge-VIP-A10-Grand-profiilis

VIP A10 Grand

9 995 €

Rent 488 €/kuu

Innovatiivne tippklassi massaažitool VIP 10 Grand pakub teile enneolematuid võimalusi muuta 15-60 minutiline massaaž lõõgastavaks ja tervendavaks elamuseks. Massaažiprogrammid on komponeeritud eriti harmooniliselt, delikaatselt ja oskuslikult – idamaiselt pehmed, aga samas jõulised ja vahetud, mõjumata liigselt pealetükkivalt, kuid tagades suurepärase tulemuse. Uudne Ameerika massaaž sobib aga eriti hästi keha ja vaimu uinumiseelseks lõõgastumiseks.

Funktsioonid

Automaatprogrammide arv
3D Süvamassaaž
Bluetooth
Jalgade soojendus
Kasutaja skanneerimine
Jalatalla refleksoloogiline massaaž
Kasutaja kaalu ja kehakuju tuvastus
Käte massaaž
Kiigutav massaaž
LED meeleoluvalgus
Liuglevad sääremassaaži padjad
Manuaalprogrammide arv
Õhkmassaaži tsoonid
Õhkmassaaži tugevuse astmeid
Peamassaaž
Programmide pikkus
Puutepaneeliga pult
Ringlevad sääremassaaži padjad
Ruumisäästlik liugfunktsioon
S&L massaažiulatus
Seljasoojendus
Tsooniteraapia
USB Laadija
Zero Gravity funktsioon

Värvivalik

Tooteinfo

High-end massaazitool VIP A10 Grand toob teie ellu palju rõõmu, luksust ning parema enesetunde

VIP A10 Grand massaažitoolil on 4 kategooriasse jaotatud automaatprogrammid, mille igas alakategoorias on 6 automaatprogrammi, kokku 24 programmi. Kõiki programme on võimalik personaliseerida, valides customize auto, mis võimaldab muuta rullikute kiirust, õhkpatjade piirkohta ja intensiivsust, 3D massaaži tugevust, tallarullikute tugevust ja neid sisse ja välja lülitada. Võimalik on salvestada 6 manuaalset ja 6 personaliseeritud automaatprogrammi. Massaažitooli kasutamise muudab mugavaks suur puutetundlik ekraan.

Täiesti uuenduslik tervisenäitajate mõõtja

Masaažitool on uuenduslik tervise analüüsi sensori poolest, mis mõõdab vererõhku, vere hapnikutaset (normaalne vere hapnikutase on tavaliselt vahemikus 95-100 protsenti), südamelöökide arvu minutis ja mikrotsirkulatsiooni (mikrovereringe ehk mikrotsirkulatsioon on koondnimetus arterioolides, verekapillaarides ja veenulites toimiva vereringe kohta).

VIP A10 Grand on kasutatud mitmeid ainulaadseid lahendusi:

 • pneumoteraapilised massaažipadjad pakuvad võimalusi valida ise massaaži intensiivsust, tugevust ja masseeritavat piirkonda.
 • ainulaadne multikontuurne termoteraapiline soojendussüsteem lõdvestab lihaseid ja soojendab mõnusalt keha kogu massaaziseansi vältel, soojendusel on 3 erinevat intensiivsuse astet
 • 3D süvamassaaži 6 erinevat tugevust
 • jalatalla-alused multikontuursed akupressuur massaažirullikud pakuvad eriti tõhusat refleksoloogiat, rullides, pressides, sõtkudes ja mudides kombinatsioonis paljude massaažipadjanditega jalataldu, tallavõlve, pahkluid ning jalalabasid mitmest küljest. Ka varbad saavad mõnusa põhjalikkusega masseeritud (3 erinevat tugevuse taset)
 • käelaba-alused reljeefsed akupressuuripadjandid stimuleerivad akupressuuripunkte peopesades
 • lõdvestavad ja rahustavad peamassaažipadjad aitavad leevendada peavalusid
 • massaažitoolil on suur puutetundlik juhtpult, kus näeb ka programmide kirjeldusi.
 • ülipikk 130cm L-Track koos Zero Gravity positsiooniga tagab eriti pika ja mõnusa massaažikogemuse – rullikud libisevad selja tagant istmiku alla ning liiguvad sealt edasi reite tagakülgi pressima ja rullima
 • igale massaažiprogrammile seadistab tool automaatselt unikaalse positsiooni, mis sobitub massaaži iseloomuga
 • võimalus komponeerida enda jaoks täiesti unikaalne massaažiprogramm, võimalik on salvestada 6 täiesti personaliseeritud programmi, kui ka kohandatud automaatprogrammi
 • kuulake meelepärast muusikat oma bluetooth nutiseadmest: massaažitool loob nutika helisüsteemi abil kasutaja pea ümber tiheda stereofoonilise helivälja, mis ei häiri ümbritsevaid, kuid pakub kuulajale võimaluse lülituda argipäeva tegevustest välja.
 • 6 muusikateraapia programmi, võimalus ka bluetoothiga ühendada ja kuulata massaaži ajal oma lemmikmuusikat
 • 6 massaažitehnikat (sõtkuv, rulliv, koputav, shiatsu, kombineeritud ja patsutav)
 • massaažiprogrammi pikkus on seadistatav 10, 15, 20, 30, 45 ja 60 minutiks
 • hämaras ruumis loob õdusa meeleolu värvimuutev LED-valgustus tooli käetugedes
 • spetsiaalsed õlapadjad suruvad kasutaja massaažiseansi käigus aeg-ajalt vastu seljatuge, võimendades massaaži intensiivsust ning fikseerides keha venitustoimingute ajaks kindlalt paigale
 • Zero Space ruumisäästlik liugfunktsioon nihutab seljatoe laskudes tooli ettepoole, vähendades massaažitooli ruumivajadust seina ääres

Esimeses automaatprogrammide kategoorias lähtub programmide valik kehatsoonidest (zone):

Terve keha programm (Full body) – tänapäeval esinevad inimestel ka noores eas tervisevaevused, esineb stressist tingitud väsimust ja jõueteuse tunnet. Programm kasutab nõelravi tehnikat, stimuleerides kehas nõelravi punkte, aidates leevedada füüsilise ja vaimse kurnatuse tunnuseid, edendades vereringet, samuti aitab programm vähendada valu ja pingeid, aidates parandada töö efektiivsust.

Kael ja õlad (Neck and shoulders) – õla ja kaela massaaž aitab parandada vereringet kaela piirkonnas, suurendada lihaste tugevust ja elastsust. Programmi pikajaline kasutamine võib muuta kaela paindlikumaks ja hoida ära pingete tekkimise kõnealuses piirkonnas.

Ülakeha massaaž (Upper body) – seljamassaaž on hea abimees väljumaks töö rutiinist, aidates vähendada seljavalu, pingeid ja kurnatust. Programm kasutab sõtkuvat tehnikat, mis aitab leevendada istuvast eluviisist tingitud vaevusi.

Alaselja massaaž (Lower back) – alaselja ja talje massaaž aitab vähendada lihaspingeid, soodustab vereringet ja aitab leevendada väsimust nimmepiirkonnas.

Alakeha massaaž (Lower body) – Liiga pikalt istumine koondab kogu keha raskuse tuhratele, lisaks kehv istumisasend tekitab aja jooksul selgroo kõverdumise. Massaaž puusapiirkonnale aitab seda kahju vähendada.

Jalamassaaž (Legrest) – kuna jalataldadel asuvad punktid, mis mõjutavad terve keha toimimist, siis on jalamassaaž äärmiselt vajalik. Jalamassaaž võib aidata leevendada mitmeid vaevusi: alandada kõrget kollesteroolitaset, parandada seedetrakti toimimist, parandada maksa- ja neerufunktsioone, tõsta immuunsust haigustele.

Teises automaatprogrammide kategoorias on programmid jaotatud teemade järgi (theme):

Hommiku programm (Morning) – hommikul, kui just silmad avasite, on keha pooleldi unes ja pooleldi ärkvel. Selle massaažiprogrammi massaaži intervallidega tehtav massaaž võib tõhusalt kaitsta südame veresoonkonda ja ajuveresoonte tervist, sest pärast öist und on vereringe aeglane. Programm aitab parandada vereringet, mis on oluline südame tööle.

Get off work programm – kiirenenud elutempo juures tunneme me tihti pinget ja survet, mis põhjustab stressi ja väsimust. Masseerides keha akupressuuripunkte, saame me tõhusalt leevendada pingeid ja väsimust ning aidata kaasa närvisüsteemi paremale tervisele, samuti ka taastada normaalsed füüsilised funktsioonid.

Venistus (Stretch) programm – venitamine võib muuta lihaseid plastilisemaks ja painduvamaks, samuti väheneb oht vigastada lihaseid ja liigeseid, kui Te venitate regulaarselt.

Sleep programm – uentus on kujunesmas üha suuremaks probleemiks kogu maailmas. Sleep programm on hea just õhtul enne magama minemist, programm aitab kehal ette valmistuda ööuneks.

Housework programm – pärast koduste toimetuste tegemist tunneme me end tihti väsinu ja kurnatuna, massaaž aitab parandada vereringet ja aitab vähendada tekkinud pingeid. Samuti on massaaž hea abimees lõõgastumisel.

Sport programm (Sport) – on suurepärane kasutamiseks treeningu järgselt, programm aitab lihastel lõdvestuda ning samuti aitab massaaž organismil lagundada lihastesse kogunenud piimhapet.

Kolmandasse automaatprogrammide kategooriasse kuuluvad muusikaprogrammid on jaotatud meeleolu järgi (treatment):

Jooga (Yoga) programm – jooga algusaeg ulatud tagasi 5000 aasta tagusesse aega. Programm on loodud rahustama ja tasakaalustama keha ja vaimu, et vähendada Teie igapäevaseid pingeid. 

Sügav lõõgastav programm (Deep relax) – süvamassaaž võib tõhusalt leevendada lihaspingeid, programm keskendub keha valupunktidele, ning stimuleerib tundlikke punkte ja vähendab valu.

Comfort – aitab parandada vereringet ülakehas – pea piirkonnas, õlavõõtmes, kaelas; samuti aitab venitada puusapiirkonda.

Sore Relief – sõtkuv massaažitehnika, mis on kombneeritud shiatsu massaažitehnikaga, aitab vähendada väsimust, leevendab lihaspingeid ja valu, kiirendab vereringet.

Recovery programm – väsimust vähendav režiim, aitab tõhusalt leevendada väsimust jalgades, õlgades, seljas. Edendades massaaži kaudu vereringet, mis aitab omakorda vähendada väsimust.

Aid-sleeping – unetus on muutumas tänapäeva inimese epideemiaks, see massaažiprogramm on suurepärane abimees, mis aitab uinuda.

Neljandasse massaažiprogrammide kategooriasse kuuluvad muusikaprogrammid:

Soul programm – tihti viibime me lärmakas keskkonnas, mis aga tekitab väsimust ja kurnatust. Mahedate meloodiate ja massaaži koosmõjul on võimalik leevendada negatiivseid emotsioone ja kehva meeleolu.

Rejoice programm – muusika ja massaaži sünkroon tõimib rahustavalt ja stimuleerivalt inimese närvisüsteemile ja meeleolule, rejoice programm aitab ideaalselt igapäeva muredest puhata. 

Leisure programm on hea viis sisustamaks oma vaba aega ja nautimaks meeldivaid meloodiaid, mis on põimunud erinevate massaažitehnikatega, aidates kasutajal tulla välja oma igapäeva rutiinist.

Energy programm – nooruslikud ja hüplikud meloodiad mõjuvad koos massaažiga ergutavalt ja energiat andvalt, massaaž täiendab muusikarütme, mis aitavad lõõgastuda ja lõdvestuda, peale programmi tunnete end uuesti energiast laetud olevana. 

Reresh programm – programm aitab inimesel lõõgastuda ja lõdvestuda peale pikka ja rasket tööpäeva, programm mõjub värskendavalt ja uut jõudu andvalt.

Bluetooth – võimaldab kasutajal kuulata massaaži käigus enda lemmikmuusikat, et programm oleks eriti personaliseeritud.

VIP A10 Grand massaažitooli manuaalprogrammide võimalused:

 • Massaaži piirkonnad on: kael, õlad, selg, talje, puusad; võimalik on valida piirkonnad, mida soovite lasta masseerida. Iga piirkonna masseerimiseks saab seadistada aja, kui kaua soovite kõnealust piirkoda lasta masseerida. Piirkondi on võimalik ka välistada.
 • Võimalik on valida 6 erineva massaažitenika vahel (kneading, rolling, knocking, shiatsu, combination, tapping) sõtkuv, rulliv, koputav, shiatsu, kombineeritud ja patsutav.
 • Massaažikiirus on jagatud 6 erinevaks tasemeks (1 on kõige madalam ja 6 on kõige kõrgem), erinevaid kiirusi saab valida massaaži erinevates osades.
 • Õhkmassaaži piirkonnad: õlad, käed, puusad, talje, sääred. Iga õhkmassaažipatja on võimalik eraldi välja lülitada.
 • Õhkmassaaži tugevusi on 6 (1 on kõige nõrgem 6 on kõige tugevam).
 • 3D süvamassaaži intensiivsuseid on 6 (1 on kõige madalam ja 6 on kõige tugevam).
 • Jalatallarullikute kiirust saab valida kolme erineva astme vahel.
 • Selja- ja jalatoe positsiooni saab muuta suures ulatuses

Personaalsete massaaziprogrammide komponeerimine

Manuaalprogrammide baasil annab VIP A10 Grand võimaluse koostada ja salvestada ka täiesti personaliseeritud automaatprogramme, kus kasutaja saab kõiki parameetreid ise valida.

Programmide koostamine on väga lihtne ja toimub etapiviisiliselt: kasutaja valib massaazi piirkonna, liigi, tugevuse, sügavuse, kiiruse, intensiivsuse, selja- ja jalatoe asendi ning tallarullikute ja õhkpatjade parameetrid. Suurelt ülevaatlikult puldilt on see väga mugav. Massaazitool alustab massaaziprogrammiga valitud parameetrite järgi. Programmi käigus saab vastavalt soovile seadeid muuta – lisada või vähendada tugevust, intensiivsust, massaazi liiki jne. ja kui on saavutatud meelepärane tulemus, saab salvestada ka etapi ajalise kestvuse (vahemikus 5-60s).

Samamoodi proovib kasutaja läbi ja salvestab ta järgmise etapi parameetrid, seejärel järgmise jne. kuni programmi mahu täitumiseni. Selliseid personaalselt koostatavaid automaatprogramme on 6 ning igas programmis on 20 etappi. Kogu protsessi saab jälgida ja suunata tooli suurelt monitorilt.

Ka valmis automaatprogrammide puhul on võimalus neid personaliseerida erinevate seadete muutmisega. Seega annab Grand oma kasutajatele pea-aegu piiramatuid varieerimisvõimalusi vajadustest, meeleolust ja soovidest lähtuvate massaaziprogrammide koostamiseks ja kasutamiseks.

25% soodustus järgmise tooli ostul

Ostes meilt VIP-seeria massaažitooli, saate järgmise massaažitooli ostul tavahinnast 25% soodustuse. See on suurepärane võimalus jagada soodustust sõprade, sugulaste, heade koostööpartneritega või teha lähedasele tema elukvaliteeti tõstev väärtuslik kingitus. Sellega täname lojaalseid kliente ja anname oma panuse, muutmaks teie elu stressivabamaks ning loovamaks.

Garantiitingimused

Selle massaažitooli garantii on pikendatav kuni 7 aastani erakasutuses ja 3 aastani kommertskasutuses. Tutvuge garantiitingimustega siin.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
alderman
Product Name
massaažitool vip a10 grand
Price
eur 9995
Product Availability
Available in Stock
Automaatprogrammide arv

Automaatprogrammide arv

3D Süvamassaaž

3D Süvamassaaž

Bluetooth

Bluetooth

Jalgade soojendus

Jalgade soojendus

Kasutaja skanneerimine

Kasutaja skanneerimine

Jalatalla refleksoloogiline massaaž

Jalatalla refleksoloogiline massaaž

Kasutaja kaalu ja kehakuju tuvastus

Kasutaja kaalu ja kehakuju tuvastus

Käte massaaž

Käte massaaž

Kiigutav massaaž

Kiigutav massaaž

LED meeleoluvalgus

LED meeleoluvalgus

Liuglevad sääremassaaži padjad

Liuglevad sääremassaaži padjad

Manuaalprogrammide arv

Manuaalprogrammide arv

Õhkmassaaži tsoonid

Õhkmassaaži tsoonid

Õhkmassaaži tugevuse astmeid

Õhkmassaaži tugevuse astmeid

Peamassaaž

Peamassaaž

Programmide pikkus

Programmide pikkus

Puutepaneeliga pult

Puutepaneeliga pult

Ringlevad sääremassaaži padjad

Ringlevad sääremassaaži padjad

Ruumisäästlik liugfunktsioon

Ruumisäästlik liugfunktsioon

S&L massaažiulatus

S&L massaažiulatus

Seljasoojendus

Seljasoojendus

Tsooniteraapia

Tsooniteraapia

USB Laadija

USB Laadija

Zero Gravity funktsioon

Zero Gravity funktsioon