fbpx

Tule vali endalesobiv MASSAAŽITOOLVIP Ironman

VIP Ironman

7 884 €

must-massaazitool-VIP-Ironman spordimassaaž Tallinn
must-massaazitool-VIP-Ironman

VIP Ironman

7 884 €

Rent 384 €/kuu

VIP Ironman on eriti tugevate massaaživõtetega: esmakordselt on tegemist sellise massaažitooliga, kus rullikud liiguvad suures ulatuses tooli seljatoest välja. Toolis istudes on tunne, nagu suruks massöör oma küünarnukkidega järge-mööda kõiki selja valupunkte. Teie valik on, kas soovite pehmemat, tugevamat või eriti jõulist survet.

Funktsioonid

Automaatprogrammide arv
Tsooniteraapia
Manuaalprogrammide arv
Programmide pikkus
3D Süvamassaaž
Jalatalla refleksoloogiline massaaž
S&L massaažiulatus
Sääremarjade massaažirullikud
Mobiiltelefoni induktiiv laadija
Kasutaja kaalu ja kehakuju tuvastus
Käte massaaž
Kasutaja skanneerimine
Zero Gravity funktsioon
Seljasoojendus
Bluetooth
Kohalduv jalatugi
Liuglevad sääremassaaži padjad

Värvivalik

Tooteinfo

High-end VIP Ironmanil on suur programmide valik – spordimassaaž, tegevjuhtidele mõeldud massaaž ja ka naisteprogramm:

Uuendusliku VIP Ironman mudeli puhul on kasutaja käsutuses tervelt 24 erineva suunitlusega massaažiprogrammi, mis on jaotatud 3 gruppi. Massaažitoolil on puutetundlik pult, mis muudab kasutamise eriti mugavaks ja lihtsaks. Programmide seas on spordimassaaž, SEO programm ja ka naistele spetsialiseerunud programm.

Uuenduslik kogu keha skaneerimine

Ironman uurib enne iga massaažiseansi alustamist kasutajat väga põhjalikult: kui tavaliselt skanneerivad moodsad massaažitoolid 20-40 sekundit, siis Ironmani puhul kestab protseduur ligi 2 minutit: välja selgitatakse ka istuja füüsise eripärad, et pakkuda eriti personaliseeritud programmi. Isegi sääremarja massaažipadjad liiguvad vastavalt suunitlusele üles-alla.

Lisaks sellele on kasutajatel võimalik koostada ja salvestada 8 personaalset massaažiprogrammi.

Tutvu VIP Ironmani suurepäraste omadustega:

 • 24 automaatprogrammi, sealhulgas klassikalised, siht- ja eriotstarbelised programmid näiteks ettevõtte juhile, koduperenaisele jne.
 • 8 personaalselt koostatavat ja salvestatavat programmi
 • 6 manuaalset programmi
 • kasutaja põhjalik skaneerimine
 • taimer 10, 20 ja 30 minutit
 • valitavad massaaži piirkonnad
 • 5 massaaži intensiivsuse taset (seadistatavad manuaalrežiimis)
 • 5 õhkmassaaži piirkonda (terve keha, ülakeha, alakeha)
 • jalatalla-alused akupressuur-rullikud 3-astmelise intensiivsusega
 • 3-astmeliselt seadistatav seljarullikute laius
 • 5-astmeline õhkmassaaži tugevuse valik
 • jalatalla-alused akupressuur-rullikud
 • ruumisäästlik liugfunktsioon
 • pikk L-massaažiulatus
 • seljasoojendus
 • kätemassaaž
 • zero gravity 
 • bluetooth

VIP Ironman esimesse automaatprogrammide valikusse kuuluvad:

Kuninglik (Crown) – programm pakub kuninglikku massaaži, selle programmiga saad ennast massaažitoolis tunda tõeliselt kuninglikult – jalarullikud masseerivad õrnalt Sinu jalataldu, pikk massaažiulatus ja õhkpadjad pakuvad tõeliselt luksuslikku elamust.

Venitus (Stretch) – võtab kasutaja enda haardesse õlgade kõrguselt ja ka sääremarjade ümber samal ajal kallutades tooli tahapoole, selline venitus on eriti kiiduväärt abimees erinevate selja, kuid eriti alaselja, vaevuste korral.

Taastav programm (Recovery) – õhkpatjade ja rullikute koostöös toimub lõõgastav massaaž, mis aitab hästi kaasa kogu keha paremale taastumisele ja muudab üldiselt enesetunde paremaks.

Rahustav (Soothe) – on kergema massaaži austajatele suurepärane valik, kombineerides õrnalt rullikute massaaži ja õhkpatjade massaaži, pakkudes tõeliselt lõõgastava ja rahustava massaažikogemuse.

Hommiku massaaž (Morning) – ergutav massaaž sobib suurepäraselt äratuseks, valmistades Sind ette tegusaks päevaks. Massaažitool kasutab antud programmi puhul kloppivat tehnikat, mis on suurepäraselt kombineeritud rullikute ja õhkpatjade massaažiga.

Õhtu massaaž (Night) – uinutav massaaž, kus on kombineeritud mõnusalt rullikud ja õhkpadjad ning soojendus valmistab sind ette rahulikuks ööuneks. Massaažitool kasutab kiigutavat tehnikat, mis aitab paremini uinuda.

Stressimaandav (Stress) – aitab vähendada pingeid ja stressi terves kehas, masseerides täpselt keha pinge punkte ja pakkudes rahustavat massaažikogemust.

Ergutav (Energize) – ergutav massaaž aitab kiirelt taastada energiataseme ning pakub kiiret pingete maandust kiirel päeval. Paraneb ka ajutegevus, kuna massaaž aitab parandada vereringet ning hapniku vool ajju on suurem.

VIP Ironman teise (Customized) automaatprogrammide valikusse kuulub ka spetsiaalne spordimassaaž:

Tegevjuhtidele mõeldud (CEO) programm on spetsiaalselt ülemustele mõeldud massaaž, mis pakub sundasendist tingitud vaevustele leevendust. Selle programmiga keskendub massaažitool eriti õlavöötmele ja alaseljale aidates edukalt vähendada pingeid.

Koduperenaiste programm (Housewife) aitab massaažiseanssi ajal maandada pingeid tervest kehast, pakkudes kiiret lõõgastust ka kõige kiiremal päeval. Programm kombineerib jalatalla rullikute massaaži, õhkpatjade massaaži ja ka terve selja massaaži.

Kontoritöötaja massaaž (Office clerk) on hea abimees istuvast eluviisist ja sundasendist tingitud pingete vähendamiseks terves kehas, kombineerides rullikute massaaži õhkpatjade massaažiga.

Mängurite programm (Game players) on sarnane eelmisega, kuid pakub veelgi intensiivsemat massaažikogemust.

Autojuhtide programm (Drivers) keskendub eriti just seljale ja puusadele, kuna autoga sõites kogunevad pinged just nimelt nimetatud piirkondadesse.

Sportlaste programm (Sports man) on spordimassaaži imiteeriv programm, mis valmistab sportlase ette aktiivseks lihastööks kui ka aitab kiirendada taastumisprotsessi.

Poodleja (Shopper) – see intrigeeriva nimega programm on suunitletud neile, kes peavad tõstma või kandma suuri raskusi. Programm aitab efektiivselt lõdvestada lihaseid ning samuti aitab parandada kehahoiakut.

Home body on äärmiselt rahulikku ja õdusat massaaži pakkuv programm, erilist tähelepanu pööratakse seljale, eriti just alaseljale, kasutatakse nii kloppivat kui mudivat tehnikat, suurima lõõgastuse tagavad jalatalla alused rullikud.

VIP Ironmani kolmandasse automaatprogrammide valikusse kuuluvad erinevatele kehapiirkondadele keskenduvad programmid:

Kaela massaaž (neck) – pakub rullival ja kloppival meetodil lõõgastust seljapiirkonnale. Samal ajal toimib ka jalataldade rullmassaaž ja õhkpatjade massaaž, mida soovi korral saab ka välja lülitada.

Kael ja õlad (neck and shoulder) – programm keskendub eriliselt just kaela ja õlavöötme piirkonnale, aidates efektiivselt vähendada sinna kogunenud pingeid.

Seljareljeefi (back relief) – rullikud jooksevad täpselt mööda selgroogu immiteerides selgroo loomulikku kuju ning samuti aidates parandada selgroo ümber asuvate lihaste toonust.

Talje (waist) – programm masseerib alaselga ja taljepiirkonda, aidates vähendada sinna kogunenud pingeid.

Talje ja puusad (waist and hips) – programm on suurepärane neile, kellel on alaselja probleemid või pinged alaseljas.

Jalgade lõõgastus (leg relax) – hea abimees neile, kes on sunnitud töötama pikki päevi jalgadel, ka on jalamassaaž hea vahend ergutamaks vereringet ning parandamaks seeläbi terve keha üldist seisundit.

Ülakeha (upper body) – programm on fokuseeritud ülakehale kaelast kuni alaseljani.

Alakeha (lower body) – programm on fokuseeritud alakehale puusadest kuni jalataldadeni

VIP Ironman manuaalprogrammide valik:

VIP Ironmani puhul saab valida ka 6 manuaal programmi vahel – sõtkuv (kneading), taguv (percussion), punktmassaaž (acupressure), kiigutav (flap), patsutav (slap), segamassaaž (mixture). Saab valida kindla koha kehal (fixed point), mida masseeritakse, samuti on valikus terve keha (full body) massaaž. Jalatalla rullikuid saab sisse ja välja lülitada, sama kehtib ka selja- ja jalgade soojendusele. Valida saab ka õhkpatjade töötamise ulatuse ja töötamise intensiivsuse (5 erinevat astet) vahel – terve keha, õlad, käed, talje-puusad, jalad-jalalabad. VIP Ironman massaažitoolil saab muuta 3D süvamassaaži tugevust 5 erineva tugevusastme vahel, samuti saab 5 erineva tugevuse vahel valida ka rullikute töötamise intensiivsust ja ka üldist massaaži tugevust. Taimeri saab seadistada 5, 10, 15, 20, 25 ja 30 minuti peale.

Erifunktsioonid

 • induktiivne telefonilaadija
 • sääremarja massaažipatjade üles-alla liigutamine puldist
 • valitava tugevusega 3D selja süvamassaaž
 • puutetundlik pult
 • LED-valgus

Loe lisaks ka meie BLOGIST

Garantiitingimused

Selle massaažitooli garantii on pikendatav kuni 7 aastani erakasutuses ja 3 aastani kommertskasutuses. Tutvuge garantiitingimustega siin.

Automaatprogrammide arv

Automaatprogrammide arv

Tsooniteraapia

Tsooniteraapia

Manuaalprogrammide arv

Manuaalprogrammide arv

Programmide pikkus

Programmide pikkus

3D Süvamassaaž

3D Süvamassaaž

Jalatalla refleksoloogiline massaaž

Jalatalla refleksoloogiline massaaž

S&L massaažiulatus

S&L massaažiulatus

Sääremarjade massaažirullikud

Sääremarjade massaažirullikud

Mobiiltelefoni induktiiv laadija

Mobiiltelefoni induktiiv laadija

Kasutaja kaalu ja kehakuju tuvastus

Kasutaja kaalu ja kehakuju tuvastus

Käte massaaž

Käte massaaž

Kasutaja skanneerimine

Kasutaja skanneerimine

Zero Gravity funktsioon

Zero Gravity funktsioon

Seljasoojendus

Seljasoojendus

Bluetooth

Bluetooth

Kohalduv jalatugi

Kohalduv jalatugi

Liuglevad sääremassaaži padjad

Liuglevad sääremassaaži padjad