fbpx

Vahetusvõimalus

Loe, milline on massaažitooli vahetusvõimalus.

Kui olete soetanud meie juurest uue massaažitooli ja leiate peagi, et Teie massaažitool võiks olla veelgi võimekam ja rohkemate funktsioonidega, siis on Teil olemas vahetusvõimalus, kahe nädala jooksul pärast ostu võimalik vahetada oma massaažitool täiuslikuma mudeli vastu. 

Kuidas vahetus toimub?

Massaažitooli saab ümber vahetada 2 nädala jooksul alates selle ostmisest.

Eelneval kokkuleppel võib prooviaeg olla ka pikem, siis muutuvad ühtlasi vahetuse tingimused.

Renditud massaazitooli puhul kehtib vahetusvõimalus kogu perioodi vältel.

Ostetud tooli puhul valite asenduseks sobiva mudeli ja tasute hinnavahe uue tooli täishinna +119eur vahetuse vormistamise kulude katteks. Renditud tooli vahetamise puhul muutub igakuise makse suurus ning tagatissumma. Lepingu muutmise tasu on 75eur.

Meilt transpordi tellimisel tasute oma tooli pakkimise ja transpordi kulu tagasi salongi (Tähetorni 21b, Tallinn 11625) ning uue tooli transpordi maksumuse sihtkohta.

Ümber saate vahetada massaažitooli, mis on samas visuaalses ja tehnilises seisukorras nagu ostmisel/rentimisel.

Massaažitooli rent

Rendime massaažitoole minimaalselt 6-kuuliseks perioodiks. Erinevate mudelite igakuised rendimaksed on iga mudeli juures välja toodud ja sisaldavad käibemaksu. Neile lisandub ühekordne toomise ja viimise kulu.  Täpsema pakkumise saamiseks saatke palun väljavalitud mudel ning sihtkoha aadress ja korrus (alates 2. korrusest palun täpsustage, kas majas on kaubalift) päringuvormi kaudu siit

Kui leiate esimese 3 kuu kestel, et massaazitool Teile meeldib ja soovite seda jätta endale, saate selle koheselt välja osta: arvestame tooli eest tasutud rendimaksed ja tagatissumma ostuhinnast maha ning tasute ainult jääkväärtuse +59eur vormistamiskulude katteks. Tooli saate ka hiljem välja osta või rendiperioodil täiuslikuma mudeli vastu vahetada. Täpsemat infot erinevate võimaluste kohta küsige kontorist.

Komisjonimüük

Juhul kui soovite vahetada oma vanemat massaažitooli mõne meie uue ja värske mudeli vastu, aga ise müügiga tegeleda pole aega või võimalust, siis on üheks lahenduseks komisjonimüük (vabade pindade olemasolul salongis). Tehnik kontrollib üle ja vajadusel hooldab Teie tooli, teeme fotod, paneme tooli kirjelduse ja pildid üles meie kodulehele ning presenteerime Teie massaažitooli huvilistele. Kui tunnete teema vastu huvi, siis täpsemat infot tingimuste kohta küsige siit

25% soodustus VIP-klientidele

Kui olete soetanud meie juurest VIP-klassi massaažitooli, siis on Teil võimalik saada järgmise VIP-klassi massaažitooli ostul soodustust 25% tavahinnast. Soodustust on võimalik jagada oma heade sõprade, kallite pereliikmete, sugulaste või koostööpartneritega. Miks mitte teha oma lähedastele või ka headele töötajatele elukvaliteeti ja enesetunnet parandav kingitus? 

Sellega täname oma lojaalseid kliente ja koostööpartnereid ning anname oma panuse, et muuta Teie elu mõnusamaks, stressivabamaks ja loovamaks.