Meist

Massaazitool.ee on Eestis suurima massaazitoolide ja -seadmete valikuga info- ja ostukoht. Meil on pikaajaline, tõenäoliselt pikim Eestis, massaazitoolide ja -seadmete müügi, hoolduse ja remondi kogemus aastast 2005.

Me ei müü tooteid, mida ise ei kasuta. Pea-aegu kõik siit leitavad massaazitoolid ja -seadmed on millegi poolest erilised, ning pälvinud ka meie klientide heakskiidu ja tunnustuse. Siit leiate suurima valiku massaazitoole ning massaazipatju alates lihtsatest, väga hea hinna/kvaliteedi suhtega mudelitest ning lõpetades absoluutsesse tippklassi kuuluvate massaazitoolidega, mis ei vähenda pelgalt kasutaja füüsilisi vaevusi ja ei paranda tervist, vaid lisaks täidavad keha ning meeled uue värske energia ja loovate mõtetega.

Veel üks väike, kuid väga oluline nüanss tulevastele kasutajatele: kuivõrd jalataldade all paikneb väga palju akupressuuripunkte, mis mõjutavad elutähtsate organite tegevust, siis on kõigil meie poolt pakutavatel massaazitoolidel alates 2011.a.-st jalatallamassaazifunktsioon standardis. Seetõttu on massaazitool.ee poolt pakutavatel ja lennujaamade ootesaalides, kaubanduskeskustes ning avalikes ruumides kasutatavatel lihtsakoelistel münditoolidel sama palju ühist kui askeetlikul Londoni taksol ja mugaval E või S-klassi Mercedesel.

Saada küsimus Vaata tooteid