fbpx

Tule vali endalesobiv MASSAAŽITOOLVIP A15 Cosmopolitan

VIP A15 Cosmopolitan

8 995 €

valge-VIP-A10-Grand-küljelt
VIP-A10-Grand-profiilis
VIP-A10-Grand-eest
VIP-A10-Grand-profiilis
valge-VIP-A10-Grand-eest
valge-VIP-A10-Grand-profiilis

VIP A15 Cosmopolitan

8 995 €

Rent €/kuu

Massaažitool VIP A15 on oma funktsionaalsuse poolest täielik tipptegija. Oma kauni disainiga sobib ta suurepäraselt kaunistama Sinu kodu ja kontorit, pakkudes seal juures enneolematu massaažielamuse.

Funktsioonid

3D Süvamassaaž
Automaatprogrammide arv
Bluetooth
Jalgade soojendus
Kasutaja skanneerimine
Käte massaaž
Kiigutav massaaž
Manuaalprogrammide arv
Liuglevad sääremassaaži padjad
Jalatalla refleksoloogiline massaaž
Massaaži intensiivsuse astmeid
Õhkmassaaži tsoonid
Õhkmassaaži tugevuse astmeid
Peamassaaž
Massaaž muusika rütmis
Programmide pikkus
Puutepaneeliga pult
S&L massaažiulatus
Ruumisäästlik liugfunktsioon
Ringlevad sääremassaaži padjad
Seljasoojendus
Tsooniteraapia
USB Laadija
Zero Gravity funktsioon
LED meeleoluvalgus
Sääremarjade massaažirullikud

Värvivalik

Tooteinfo

High-end massaažitool VIP A15 Cosmopolitan

VIP A15 Cosmopolitan on võrdväärne mudel VIP A10 Grandiga, kuid tal puudub tervisenäitajate testija ja on pisut kitsam. Kui otsite tippklassi tooli, mis mahuks kitsamtesse oludesse, siis VIP A15 Cosmopolitan on suurepärane valik oma 24 automaatprogrammiga, mida on võimalik täielikult personaliseerida, ja manuaalprogrammide seadetega, kus kasutaja saab koostada täiesti omanäolisi programme. Nii personaliseeritud automaatprogramme kui ka manuaalprogramme saab salvestada tervelt kuus. VIP A15 Cosmopolitan võimaldab luua 12 täiesti omanäolist massaažiprogrammi.

1. automaatprogrammide valik on kategoriseeritud kehatsoonide järgi (zone):

Terve keha programm (Full body) – tänapäeval esinevad inimestel ka nooreseas tervisevaevused, esineb stressist tingitud väsimust ja jõuetuse tunnet. Programm kasutab nõelravi tehnikat, stimuleerides kehas nõelravi punkte, aidates leevendada füüsilise ja vaimse kurnatuse tunnuseid, edendades vereringet. Samuti aitab programm vähendada valu ja pingeid, aidates parandada töö efektiivsust. 

Kael ja õlad (Neck and shoulders) – õla ja kaela massaaž aitab parandada vereringet kaela piirkonnas, suurendada lihaste tugevust ja elastsust. Programmi pikajaline kasutamine võib muuta kaela paindlikumaks ja hoida ära pingete tekkimise kõnealuses piirkonnas. 

Ülakeha massaaž (Upper body) – seljamassaaž on hea abimees väljumaks töö rutiinist, aidates vähendada seljavalu, pingeid ja kurnatust. Programm kasutab sõtkuvat tehnikat, mis aitab leevendada istuvast eluviisist tingitud vaevusi. 

Alaselja massaaž (Lower back) – alaselja ja talje massaaž aitab vähendada lihaspingeid, soodustab vereringet ja aitab leevendada väsimust nimmepiirkonnas. 

Alakeha massaaž (Lower body) – Liiga pikalt istumine koondab kogu keha raskuse tuhratele, lisaks kehv istumisasend tekitab aja jooksul selgroo kõverdumise. Massaaž puusapiirkonnale aitab seda kahju vähendada.

Jalamassaaž (Legrest) – kuna jalataldadel asuvad puntid, mis mõjutavad terve keha toimimist, siis on jalamassaaž äärmiselt vajalik. Jalamassaaž võib aidata leevendada mitmeid vaevusi: kõrge kollesteroolitase, parandab seedetrakti toimimist, parandab maksa- ja neerufunktsioone, aitab parandada immuunsust. 

Teises automaatprogrammide kategoorias on programmid jaotatud teemade järgi (theme):

Hommikuprogramm (Morning) – hommikul, kui just silmad avasite, on keha pooleldi unes ja pooleldi ärkvel. Selle massaažiprogrammi massaaži intervallidega tehtav massaaž võib tõhusalt kaitsta südame veresoonkonda ja ajuveresoonte tervist, sest pärast öist und on vereringe aeglane. Programm aitab parandada vereringet, mis on oluline südame tööle.

Get off work programm – kiirenenud elutempo juures tunneme tihti pinget ja survet, mis põhjustab stressi ja väsimust. Masseerides keha akupressuuripunkte, saame me tõhusalt leevendada pingeid ja väsimust ning aidata kaasa närvisüsteemi paremale tervisele, samuti ka taastada normaalsed füüsilised funktsioonid.

Venistus (Stretch) programm – venitamine võib muuta lihaseid plastilisemaks ja painduvamaks, samuti väheneb oht vigastada lihaseid ja liigeseid, kui Te venitate regulaarselt. 

Sleep programm – unetus on kujunemas üha suuremaks probleemiks kogu maailmas. Sleep-programm on hea just õhtul enne magama minemist, programm aitab kehal ette valmistuda ööuneks.

Housework programm – pärast koduste toimetuste tegemist tunneme me end tihti väsinu ja kurnatuna, massaaž aitab parandada vereringet ja aitab vähendada tekkinud pingeid. Samuti on massaaž hea abimees lõõgastumisel.

Sport programm (Sport) – on suurepärane kasutamiseks treeningu järgselt, programm aitab lihastel lõdvestuda ning samuti aitab massaaž organismil lagundada lihastesse kogunenud piimhapet.

Kolmandasse automaatprogrammide kategooriasse kuuluvad muusikaprogrammid on jaotatud meeleolu järgi (treatment):

Jooga (Yoga) programm – jooga algusaeg ulatud tagasi 5000 aasta tagusesse aega. Programm on loodud rahustama ja tasakaalustama keha ja vaimu, et vähendada Teie igapäevaseid pingeid. 

Sügav lõõgastav programm (Deep relax) – süvamassaaž võib tõhusalt leevendada lihaspingeid. Programm keskendub keha valupunktidele ning stimuleerib tundlikke punkte ja vähendab valu.

Comfort – aitab parandada vereringet ülakehas – pea piirkonnas, õlavõõtmes, kaelas; samuti aitab venitada puusapiirkonda.

Sore Relief – sõtkuv massaažitehnika, mis on kombneeritud shiatsu massaažitehnikaga, aitab vähendada väsimust, leevendab lihaspingeid ja valu, kiirendab vereringet.

Recovery programm – väsimust vähendav režiim. Aitab tõhusalt leevendada väsimust jalgades, õlgades, seljas. Parandab massaaži kaudu vereringet, mis aitab omakorda vähendada väsimust.

Aid-sleeping – unetus on muutumas tänapäeva inimeste epideemiaks. See massaažiprogramm on suurepärane abimees, mis aitab uinuda.

Neljandasse massaažiprogrammide kategooriasse kuuluvad muusikaprogrammid:

Soul programm – tihti viibime me lärmakaas keskkonnas, mis aga tekitab väsimust ja kurnatust. Mahedate meloodiate ja massaaži koosmõjul on võimalik leevendada negatiivseid emotsioone ja kehva meeleolu.

Rejoice programm – muusika ja massaaži sünkroon toimib rahustavalt ja stimuleerivalt inimese närvisüsteemile ja meeleolule, rejoice programm aitab ideaalselt igapäeva muredest puhata. 

Leisure programm – programm on hea viis sisustamaks oma vaba aega ja nautimaks meeldivaid meloodiaid, mis on põimunud erinevate massaažitehnikatega, aidates kasutajal tulla välja oma igapäeva rutiinist.

Energy programm – nooruslikud ja hüplikud meloodiad mõjuvad koos massaažiga ergutavalt ja energiat andvalt. Massaaž täiendab muusikarütme, mis aitavad lõõgastuda ja lõdvestuda, peale programmi tunnete end uuesti energiast laetud olevana. 

Refresh programm – programm aitab inimesel lõõgastuda ja lõdvestuda peale pikka ja rasket tööpäeva, programm mõjub värskendavalt ja uut jõudu andvalt.

Bluetooth – võimaldab kasutajal kuulata massaaži käigus enda lemmikmuusikat, et programm oleks eriti personaliseeritud.

VIP A15 Cosmopolitan massaažitooli manuaal programmide võimalused:

  • Massaaži piirkonnad on: kael, õlad, selg, talje, puusad; võimalik on valida piirkonnad, mida soovite lasta masseerida. Iga piirkonna masseerimiseks saab seadistada aja, kui kaua soovite kõnealust piirkoda lasta masseerida. Piirkondi on võimalik ka välistada.
  • Võimalik on valida 6 erineva massaažitenika vahel (kneading, rolling, knocking, shiatsu, combination, tapping) sõtkuv, rulliv, koputav, shiatsu, kombineeritud ja patsutav.
  • Massaaži kiirus on jagatud 6 erinevaks tasemeks (1 on kõige madalam ja 6 on kõige kõrgem), erinevaid kiirusi saab valida massaaži erinevates osades.
  • Õhkmassaaži piirkonnad: õlad, käed, puusad, talje, sääred. Iga õhkmassaažipatja on võimalik eraldi välja lülitada.
  • Õhkmassaaži tugevusi on 6 (1 on kõige nõrgem 6 on kõige tugevam).
  • 3D süvamassaaži intensiivsuseid on 6 (1 on kõige madalam ja 6 on kõige tugevam).
  • Jalatallarullikute kiirust saab valida kolme erineva astme vahel.
  • Võimalik on salvestada kokku 6 manuaalprogrammi. Samuti on võimalik personaliseerida automaatprogramme ning oma seadetega salvestada.

25% soodustus järgmise tooli ostul

Ostes meilt VIP-seeria massaažitooli, saate järgmise massaažitooli ostul tavahinnast 25% soodustuse. See on suurepärane võimalus jagada soodustust sõprade, sugulaste, heade koostööpartneritega või teha lähedasele tema elukvaliteeti tõstev väärtuslik kingitus. Sellega täname lojaalseid kliente ja anname oma panuse, muutmaks teie elu stressivabamaks ning loovamaks.

Garantiitingimused

Selle massaažitooli garantii on pikendatav kuni 7 aastani erakasutuses ja 3 aastani kommertskasutuses. Tutvuge garantiitingimustega siin.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
alderman
Product Name
massaažitool vip a15 cosmopolitan
Price
eur 8995
Product Availability
Available in Stock
3D Süvamassaaž

3D Süvamassaaž

Automaatprogrammide arv

Automaatprogrammide arv

Bluetooth

Bluetooth

Jalgade soojendus

Jalgade soojendus

Kasutaja skanneerimine

Kasutaja skanneerimine

Käte massaaž

Käte massaaž

Kiigutav massaaž

Kiigutav massaaž

Manuaalprogrammide arv

Manuaalprogrammide arv

Liuglevad sääremassaaži padjad

Liuglevad sääremassaaži padjad

Jalatalla refleksoloogiline massaaž

Jalatalla refleksoloogiline massaaž

Massaaži intensiivsuse astmeid

Massaaži intensiivsuse astmeid

Õhkmassaaži tsoonid

Õhkmassaaži tsoonid

Õhkmassaaži tugevuse astmeid

Õhkmassaaži tugevuse astmeid

Peamassaaž

Peamassaaž

Massaaž muusika rütmis

Massaaž muusika rütmis

Programmide pikkus

Programmide pikkus

Puutepaneeliga pult

Puutepaneeliga pult

S&L massaažiulatus

S&L massaažiulatus

Ruumisäästlik liugfunktsioon

Ruumisäästlik liugfunktsioon

Ringlevad sääremassaaži padjad

Ringlevad sääremassaaži padjad

Seljasoojendus

Seljasoojendus

Tsooniteraapia

Tsooniteraapia

USB Laadija

USB Laadija

Zero Gravity funktsioon

Zero Gravity funktsioon

LED meeleoluvalgus

LED meeleoluvalgus

Sääremarjade massaažirullikud

Sääremarjade massaažirullikud