Kas Su jalad külmetavad?

Üheks põhjuseks, miks su jalad külmetavad on seotud vegetatiivse ehk tahtele allumatu närvisüsteemiga. Stressi korral võib see esile kutsuda jalgade veresoonte ahenemise. Kui inimene on pikemat aega stressis, võivad hakata külmetama nii jalad kui käed. Kuna stressi korral keskendub organism tähtsamatele organitele (süda, kopsud, neerud, aju), siis saavad kaugemal asuvad organid vähem verd. Kindlasti ei tasuks jätta külmetavaid jalgu ja käsi tähelepanuta, kui probleem on muutunud igapäevaseks, tasuks kindlasti konsulteerida arstiga ja küsida nõu. Külmetavad jalad ja käed võivad viidata ka tõsisematele terviseprobleemidele.

Kiire abi kui jalad külmetavad

Siinkohal on hea lahendus massaažitool, mis aitab sind mitmel rindel. Nimelt on kõrgtehnoloogilistel ja tänapäevastel massaažitoolidel jala ja selja soojendus funktsioonid, mis pakuvad koheselt leevendust külmetavatele jalgadele. Lisaks aitab massaaž, eriti jala talla alused rullikud, ergutada vereringet. Nii jõuab veri ka keha kõige kaugematesse kohtadesse, aidates efektiivselt külmetavate käte ja jalgade vastu.

Massaažitool aitab võidelda ka probleemi tuumaga

Klassikalise massaaži kasuliku efekti kohta on tehtud väga palju uuringuid, ja paljud näitavad, et hea massaaž leevendab stressi taset ja aitab igapäevaelu stressirohkete probleemidega hõlpsamini toime tulla. Massaaži kasuliku tulemusena väheneb stressihormoonide tase Sinu kehas, mis omakorda võimaldab immuunsüsteemil paremini toime tulla erinevate haigustekitajatega organismis. Massaažitoolil Nakahamo Classic Òlo on mitmeid klassikalist massaaži imiteerivat massaaži tehnikat, nende hulgas sõtkuv, mudiv ja patsutav tehnika. Kasutatavad võtted liiguvad pindmiselt sügavamale. Massaažitooli massaaž on suunatud lihaspingete vähendamisele, vere- ja lümfiringe soodustamisele, liigeste liikuvuse parandamisele ning kehasüsteemide tasakaalustamisele, taastamisele ja arendamisele.

Massaažitool aitab parandada Sinu lihaste elastsust ja painduvust

Lisaks verevarustuse paranemisele, ja veel mitmele suurepärasele omadustele, aitab massaaž parandada ka keha liikuvust. Massaažitoolil Nakahamo Classic Ólol on eelseadistatud neli massaaži programmi, mille käigus käiakse läbi ka need lihasgrupid, mille olemasolu me igapäevaselt endale ei teadvusta. Tähelepanu saavad ka liigesed, kõhred ja kõõlused, mida massaažitool õrnalt venitab, selle tulemusel paraneb keha üldine plastilisus ja painduvus. 

Sarnased postitused