4 olulist küsimust massaažitoolide kohta

Miks võivad olla kaks omadustelt sarnast massaažitooli eri firmades erineva hinnaga?

Massaažitoolid võivad olla väliselt väga sarnased, kuid sisult erinevad: erinevad programmid, massaaži mehhanism (mitmed tootjad paigaldavad erinevatele sihtgruppidele sama kesta sisse erinevaid mehhanisme), õhkpatjade arv jne.. Piltlikult, kui tooli kestaks vormitud puit, nahk ja metall või plast maksab sõltuvalt kasutatud materjalist mõnisada eurot, siis hea tooli sisu ehk see, mille pärast massaažitooli ostetakse, maksab kordades rohkem. Erinevaid toole proovides on võimalik selles igaühel endal veenduda. Pole sugugi välistatud, et mõni odavam tool meeldib hoopis rohkem kui kallim ja täiuslikum – toolid on erineva iseloomuga ja alati ei ole hind füsioloogilise sobivusega korrelatsioonis. Küll aga kehtib reeglipära, et mida kallim massaažitool, seda rohkem on erinevaid seadistamis- ja kohandamisvõimalusi, seda kestvamad komponendid ja vastupidavam toode.  Proovige erinevaid toole ja otsustage alles siis. Hoiame silma peal uutel trendidel ja tehnikasaavutustel ning meie tootevalik täieneb pidevalt värskete mudelitega. Tippklassi toodetele pakume ainsana Eestis 7-aastast garantiid.

Milline on hea (sobiv) massaažitool?

See on suuresti sisetunde küsimus ja sõltub eelnevast kogemusest – kui varasemat kogemust pole, võite juba esimest massaažitooli proovides eufooriasse sattuda ja kaupa teha. Kogemus on niivõrd huvitav ja omapärane, et ei raatsigi massaažtoolist lahkuda ning juba esimene massaažitool tundub kõige tipp. Kindlasti ei tasu lasta end müügimehel “surnuks rääkida” – piltlikult, kui tundmatu automargi müüja kasutab autot iseloomustades väljendeid, mis iseloomustavad saksa premium-marke, siis ei muuda see müüdavat autot veel saksa autotööstuse pärliks. Seepärast proovige ja veelkord proovige erinevaid massaažitoole ja kuulatage, mida ütleb teie keha ja vaim. Samuti kas massaaž rahustas, lõdvestas, kas mõtted hakkasid liikuma või vastupidi, tekkis roidumus ja närvilisus. Ärge laske end häirida massaažitooli aukartustäratavast välimusest või pimestada soodsana näivast hinnast. Ka odaval hinnal võib olla oma hind, hilisemate tehniliste või halvemal juhul isegi terviseprobleemide näol. Hea massaažitool kõlab nagu väike sümfooniaorkester. Mis mängib oma harmoonilist, nii füüsiliselt kui vaimselt nauditavat massaažiprogrammi 4, 6 või 8-l käel.

Kuidas mõjub massaažitool pikemas perspektiivis?

Eeldusel, et tegite sobiva valiku ja teil pole vastunäidustusi, paraneb teie tervis, tõuseb vaimne ja mõnevõrra ka füüsiline toonus, mõtted hakkavad paremini liikuma. Pole sugugi välistatud, et teete selgema peaga mõne otsuse või investeeringu, mis massaažitooli ostuhinna kuhjaga tasa teenib. Vähenevad stressi- ja väsimuse sümptomid – kui näiteks enne vahel pea valutas, siis juba esimesed massaažitooli seansid lõdvestavad pinges lihaseid ja sümptomid vähenevad või isegi kaovad. Vereringe paraneb, mis omakorda aitab mürkaineid kehast välja viia. Massaažitooli soovitatakse kasutada kuni pool tundi päevas.

Millal massaažitooli kasutada?

Kõige rohkem on massaažitoolist kasu stressi ja väsimuse korral ja nagu öeldud, kasutage kuni pool tundi päevas. Liigne kasutamine võib teha kasu asemel kahju nagu kõik head asjad; algajatele soovitatakse alustada 15 minutist päevas. Organism hakkab puhastuma ja jääkainetest vabanema ning soovitatav on, et see ei toimuks liiga kiiresti.

Sarnased postitused