Muusikateraapia ja Hiina tuina massaaž – miks/miks mitte?

VIP Golden SPA massaažitoolis on perfektses sünkroonis moodsa tehnika lahendused ja ka iidsed massaaživõtted. Kombinatsioon innovaatilistest lahendustest ja iidsetest teadmistes on loonud lausa SPA-likku lähenemist pakkuva massaažitooli, mille võimekuses on nii Hiina massaaživõtted kui ka muusikateraapia. 

VIP Golden SPA massaažitooli massaaživõtete hulgas on ka tuina tehnika, mida Hiinas on praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Massaažitool kombineerib rullivat tehnikat vajutava tehnikaga. Millest esimene keskendub pehmetele kudedele, sealhulgas liigeste vigastustele, ning lihaste nihestusele. Teine tehnika ehk vajutav tehnika on keskendunud sisehaiguste raviks. Hiinas usutakse, et tuina massaaži käigus viiakse keha ja selles liikuv eluenergia Qi tasakaalu. Massaaži käigus pannakse seisma jäänud energia uuesti liikuma: mida rohkem on kehas blokeeringuid ehk seiskunud energiat, seda valusamad on need kohad. Tihti leeveneb valu juba massaažisessiooni käigus. Tuina massaaž paneb seisma jäänud energia liikuma ja parandab seetõttu kõikide organite tööd, paraneb verevarustus, lõdvestuvad lihaseid ning väheneb valu. Massaažitooli seljasoojendusfunktsioon aitab suurendada ravimeetodi mõju. 

Tuina massaaži näidustused ja vastunäidustused

Tuina massaaž on eriliselt omal kohal selja-ja liigesevalude, lihasvalude, krooniliste valude, traumade (sealhulgas ka sporditraumade) korral. Samuti aitab ergutada meeli, vähendada unetust ja maandada depressiooni tekkimise riski. Tuina massaaž on heaks abimeheks ka pearingluse, peavalude ja migreeni korral.  Tuina massaažil eksisteerivad ka teatavad vastunäidustused, kuna oma olemuselt on tegu tugeva massaažiga, mis pole soovitatav tromboosi, teatud nahahaiguste, luumurdude või liigese luksatsiooni, lahtiste haavade, menstruatsiooni ja raseduse korral. 

VIP Golden SPA pakub ka muusikateraapiat

VIP Golden SPA massaažitoolil on kolm erinevat muusikateraapia programmi, kus on kombineeritud meeldivad helid nagu linnulaul ja veevulin, mis koos mahedate meloodiatega moodustavad meeli ergutava terviku. Esimene programm on kohandatud hommikuks, mis on ergutava toimega ka oma massaaži omaduste poolest. Teise programmina on pärastlõuna programm ning kolmandaks programmiks on rahustav ja lõõgastust pakkuv õhtuprogramm. 

Muusikateraapia parimad omadused

Muusikateraapia on eriti hea erinevate negatiivsete psüühiliste probleemide korral, nende seas näiteks ärevus, ärevushäired, meeleolulangus, depressioon, traumajärgne stressihäire, psühhosomaatilised häired. Samuti on muusikateraapia abiks erinevate probleemide leevendamiseks, näiteks lein, läbipõlemine, suhteprobleemid, kohanemisraskused. Erinevad uuringud on tõestanud, et sellisel lähenemisel on tervistav toime nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Sarnased postitused