Nakahamo Classic Siri Galaxy suurepärased lahendused

Tänapäeva inimesed on üha istuvama eluviisiga, me veedame suurema osa oma päevast istudes sundasendis. Kas kontorilaua taga, autos, bussis – tihti juhtub, et ka peale pikka tööpäeva kontoris vajume me diivanile telekat vaatama. Tõenäoliselt ka neid ridu loed sa praegu istudes. Tihti me ei adu kui palju probleeme istuv eluviis ja sundasend meile põhjustavad. Kaela- ja seljavalu, trombide tekkimise oht, tähelepanuhäired, lihaspinged – on vaid mõned näited probleemide loetelust, mida põhjustavad sundasend ja istuv eluviis meile, lahenduseks siinkohal võib olla Nakahamo Classic Siri Galaxy massaažitool. 

Selliste eluviisist tingitud probleemide ja tervisemurede leevendamiseks on massaažitoolid suurepärane lahendus, kõigest 20 minutit päevas võib Sinu tervisega teha imesid. Rääkides massaažitoolide maailma tõelisest meistriklassist, siis Nakahamo Classic Siri Galaxy on oma mugavate ja moodsate lahenduste poolest tõeline massaažitoolide lipulaev. Antud mudel pakub 12 erinevat automaatset massaažirežiimi, mille seast saab valida enda lemmiku. Lisaks veel ka 9 manuaalprogrammi, samuti on võimalik salvestada kolm personaliseeritud programmi. 

Massaažitoolil on ka modernne hääljuhtimissüsteem, mille abil saab toolile anda kiirelt ja ilma vaevata käsklusi – võimalik tõsta või langetada seljatoe positsiooni, vahetada programmi või jätta tool sootuks seisma ja palju muudki. 

Massaažitoolil on spetsiaalne režiim kontoritöötajatele, mis aitab tublisti kaasa seljapingete vähendamisele. Tool masseerib selga korralikult kaelast kuni alaseljani. Massaažitool ei jäta kehal ühtegi piirkonda tähelepanuta, Classic Siri Galaxyl on sääremarjade masseerimiseks õhkpatjade süsteem, mis aitavad vähendada tekkinud pingeid, avaldades survet valitud piirkonnale, eriti nauditavaks muudavad sääremassaaži ringjalt liikuvad elemendid. Jalataldade masseerimiseks on antud massaažitoolil rullikud, mille intensiivsust saab valida. Jalamassaaž on eriti hea vereringe parandamiseks ning samuti aitavad need ka vähendada ka ülepingest tekkinud jalgade turset.

Ka üldiselt aitab kiire seanss massaažitoolis suurendada töövõimet ja produktiivsust, kuna massaaž ergutab meie vereringet, mis omakorda ergutab meie ajutegevust ning mille tulemusel suudame me paremini keskenduda oma tööle ning meil esineb vähem tähelepanuhäireid.

Sarnased postitused