massaazitool.ee – Kogemus aastast 2005 ja 7-aastane garantii

Massaazitool.ee – Parima kvaliteediga ja Eestis suurim valik massaazitoole.

Massaazitool.ee – Meil on pikaajaline, tõenäoliselt pikim Eestis, massaažitoolide ja -seadmete müügi, hoolduse ja remondi kogemus aastast 2005.

Anname meie high-end ja tipptasemel massaazitoolidele Eestis ainsana kuni 7-aastase garantii. Massaažitool on suurepärane kaaslane koju, kontorisse kui puhkealasse. Meil on hea meel tõdeda, et meie massaažitoole kasutavad ka paljud SPA-d ja puhkeasutused. Tutvuge meie valikuga ja aitame teil leida sobiva väljanägemise, funktsionaalsuse ja hinnaklassiga massaazitooli, mis jääb teid kauaks ajaks teenima.

Alljärgnevalt on lühidalt välja toodud, mida peaks teadma, kui olete meie juurest soetanud või soetamas massaažitooli. 

Massaazitoole kategoriseerime Nakahamo Classic ja VIP seeriatesse, millest esimesse ehk Classic seeriasse kuuluvad väga hea funktsionaalsuse ja kasutajaomadustega massaažitoolid, mille hinnaklass jääb keskmise või madalama poole. VIP klassi jäävad tippmudelid, mille funktsionaalsus, omadused ja vastupidavus on maailmatasemel. 

Et tänada meie lojaalseid kliente, pakume kordusklientidele, kes on meie juurest soetanud VIP klassi massaažitooli, soodustust 25% uue massaažitooli tavahinnast. Soodustust on võimalik jagada oma heade sõprade, kallite pereliikmete, sugulaste või koostööpartneritega. Lisaks on 2 nädala jooksul pärast ostu võimalik massaazitooli vahetada täiuslikuma mudeli vastu, juhul kui avastate et soovisite midagi veel enamat.

Kuna me paneme suurt rõhku kvaliteedile ja püsivusele, siis julgeme juba aastaid anda meie müüdud VIP seeria toolidele 7-aastase garantii. Et garantiid pikendada seitsme aastani, tuleb iga-aastaselt tellida hooldus, kus meie tehnik vaatab ja kuulab Teie massaažitooli põhjalikult üle, puhastab mehhanismid, määrib liigendeid ja rullikuid, kontrollib lõtkusid ja vajadusel vahetab välja kulunud detailid. Kõigi massaažitoolide puhul on tootekirjelduses välja toodud garantii pikkus. Kommertskasutuses olevate massaažitoolide puhul 1. aastal katab garantii 100%, 2. aastal 70% garantiiremondi maksumusest ja 3. aastal 40% maksumusest. Garantii lõpeb 3 kasutusaasta täitumisel või juhul kui järgmise ülevaatuse tähtaeg on möödunud. Vähese kasutusintensiivsuse korral ja eraldi kokkuleppel on võimalik garantiid pikendada ka pärast 3 kasutusaasta möödumist. Täpsemalt saate lugeda massaazitool.ee garantiitingimuste kohta siit.

Sarnased postitused