Loe, milleks meile refleksoloogiline massaaž ja punktmassaaž

Massaažitool VIP A2 on laia istumisalaga, mis võimaldab massaažitooli kasutada igas suuruses inimestel. Massaažitoolil on palju erinevaid tervistavaid ja lõõgastavaid omadusi, nende seas jalatalla refleksoloogiline massaaž, akupressuur massaaž ehk punktmassaaž ja null gravitatsiooni funktsioon. Samuti saab kasutaja valida endale meelepärase massaaži tehnika ja suurest automaatprogrammide valikust omale lemmikprogrammi või tehnika.

Millist kasu toob refleksoloogiline massaaž? 

Antud massaažitooli mudelil on põhjalik jalatalla refleksoloogiline massaaž, mis kätkeb endas arusaama, et jalatallale on koondunud erinevate siseorganite tegevust mõjutavad tsoonid, mida mõjutades on võimalik suurendada ja ka taastada keha energeetilist tasakaalu ja stimuleerida elundite sisemist ressurssi ja tegevust. Üldiselt tehakse refleksoloogilist massaaži kätega aga vahel kasutatakse ka puupulki, antud massaažitooli puhul teevad töö ära multikontuursed massaažirullid. Mis rullivad, pressivad, sõtkuvad ja mudivad olles kombineeritud massaaž padjanditega masseerivad jalataldu, tallavõlve, pahkluid ning jalalabasid mitmest küljest. Ka varbad saavad mõnusalt masseeritud. Refleksoloogiline massaaž ehk tsooniteraapia aitab leevendada ja ennetada paljusid haigusseisundeid, nagu peavalu, astma, valulikud lihaspinged, närvivalu, kõhukinnisus, sinusiit, migreen, allergia, vereringehäired jne.

Punktmassaaž hoiab külmetushaigused eemal

Mainimata ei saa jätta ka käelaba-aluseid reljeefseid akupressuuri padjandeid, mis stimuleerivad akupressuuri punkte peaopesades. Akupressuurmassaažiks ehk punktmassaažiks peetakse traditsioonilist Hiina meidtsiini teraapiat, mis on valdavalt rakendatav osama toetusravist. Punktmassaaž ei ravi haigusi, kuid teatud akupressuurpunktide mõjutamine aitab tervisel kiiremini taastuda, tõstab vastupanuvõimet ja aitab ka tulevikus külmetushaigused eemal hoida. Kätel asuvad näiteks peavalu vähendavad, immuunsust tugevdavad, seljapingeid vähendavad, vereringlust soodustavad punktid. 

Alusta oma päeva energialaenguga

VIP A2 suurepärast funktsioonide hulka kuulub ka nullgravitatsiooni funktsioon, mille eesmärk on kasutaja jalad viia kõrgemale tema südame joonest. Selline kehaasend aitab lõõgastuda tervel kehal aga eriti jalgadel, mille tulemusel paraneb vereringe, seda eriti ülakehas, mille tulemusel on energiat rohkem ja üldine heaolu on kõrgem. Samuti aitab nullgravitatsiooni funktsioon taastuda kiiremini traumadest. Eriti kasuliku funktsiooniga on tegu inimestele, kes on sunnitud töötama pidevas sundasendis, sest see aitab lõõgastada ülakeha lihaseid ja vähendada istuvast eluviisist tekkinud pingeid. Kõige parem aeg on kõnealust funktsiooni kasutada hommikul, kuna jalad südamest kõrgemal istumine hommikupoolikul, annab juurde energiat, sest rohkem verd jõuab ajju ja ülakehasse, mis loob omakorda rõõmsama meele ja annab hea emotsiooni, et päevale vastu minna.

Sarnased postitused