Kuidas massaažitooli õigesti puhastada ja hooldada?
Oleme oma blogides palju rääkinud massaažitooli tervistavatest omadustest. Kuid me pole veel rääkinud sellest, kuidas oma truud abimeest õigesti hooldada. Massaažitooli puhastamine ja hooldamine on oluline, et säiliks selle esteetiline välimus ja tool püsiks kaua tervena nii väljast kui ka seest.
Milline näeb välja õige massaažitooli puhastamine?
1. Massaažitooli on soovitatav regulaarselt puhastada. Enne puhastamist eemaldage massaažitool vooluvõrgust.
2. Kõiki massaažitooli osi ei tohi märgpuhastada. Oluline on, et juhtmeid ja lülitit, mis asub massaažitooli tagumisel küljel, puhastatakse kuiva lapiga, et niiskus ei satuks massaažitooli sisemusse.
3. Massaažitooli nahast osasid võib puhastada niiske lapiga, kuid ärge kasutage massaažitooli puhastamiseks lahusteid või abrasiivseid puhastusvahendeid.
4. Kui te kasutate massaažitooli puhastamiseks niisket lappi, siis laske peale puhastamist massaažitoolil õhu käes kuivada. Ärge kasutage elektrilisi kuivatusseadmeid, näiteks fööni.
5. Peale puhastamist veenduge, et massaažitool oleks täiesti kuiv, enne kui selle uuesti vooluvõrku lülitate.
6. Massaažitooli nahast detaile võib hooldada kunstnaha hooldamiseks ettenähtud vahenditega.
7. Tekstiilpindasid ja katteid, mis puutuvad kasutajatega kokku, on soovitatav aeg-ajalt desinfitseerida, pihustades vähesel määral desovahendit tekstiilpindadele või puhastuslapile, millega pühkida nahk- ja plastdetaile.
Palun vältige järgnevat:
- Ärge kasutage abrasiivseid puhastusvahendeid nagu benseen, alkohol, või lahusti massaažitooli puhastamiseks.
- Ärge valage vedelikke otse toolile.
- Ärge püüdke ronida massaažitoolist välja seansi kestel ega varem kui tool on naasnud algasendisse
- Ärge tõmmake pulti juhtmest
- Ärge avage tooli korpust. Massaazitooli sees ei ole kasutaja poolt hooldatavaid osi: hooldustöid kutsuge tegema meie meister.
Selleks, et massaažitool pakuks kasutajatele rõõmu aastaid, soovitame seda hooldada ka seest ja tellida regulaarselt massaažitooli hooldama selleks volitatud spetsialist, kes kontrollib üle ning vajadusel hooldab või vahetab välja massaažitooli kuluvosad. Peamisteks kuluosadeks massaažitoolide puhul on kasutajatega tihedalt kokku puutuvad kõrge hõõrdekoormusega tekstiilkatted. Tänapäevane kunstnahk on väga vastupidav ja kulumiskindel. Muud massaažitooli osad – rullikud, massaažimehhanismid jt. liikuvad detailid töötavad väga kaua kui neid regulaarselt hooldada ja vajadusel määrida.
Massaažitool.ee pakub ka hooldust ja remonti teistest ettevõtetest ostetud massaažitoolidele.
Erakasutuses olevatele massaažitoolidele on soovitatav tellida kord aastas tehnik ja lasta tal massaažitool profülaktika mõttes üle vaadata ning töötamist testida. Õigeaegselt õigesse kohta lisatud õlitilk või mehhanismiga kaasa liikuvate kaablite ümbersättimine ennetab suuremate murede tekkimist ning lisab muretut kasutusiga pikaks ajaks.
Lihtsamad massaažitoolid, mis on soetatud kollektiivseks kasutamiseks, võiks lasta tehnikul üle vaadata iga 300-400 töötunni järel, premium-klassi massaažitoolid iga 600-1000 töötunni järel.
Loe, millised on massaažitooli 5 kasulikku mõju: siin