5 kasulikku massaažitooli mõju

Parandab immuunsüsteemi ja aitab võidelda haigustega 

Maailmas, kus me elame, on elutempo väga kiire ning me ei võta piisavalt aega puhkamiseks ja taastumiseks, mille tulemusel koormame me oma immuunsüsteemi üle.  Massaaž aitab puhastada keha jääkainetest ning parandab vere- ja lümfiringet, mis aitab kiiremini terveneda ning toimib edukalt ka ennetava meetmena, et üldse mitte haigestuda. Kui võtate oma päevast aega, et taaselustada oma keha võimet haiguste ja haigustekitajate  vastu võidelda, hoiate end tervena. Massaažitool on nutikas ja mugav investeering, mis aitab teil seda saavutada – parandab immuunsüsteemi ja toetab paremat tervist ning heaolu.

Suurendab endorfiini taset

Endorfiinid on su keha looduslik valuvaigisti, mida keha hakkab tootma, kui tunned ebamugavustunnet ja stressi. Endorfiinid on olulised kemikaalid kehas, mis aitavad võidelda stressi ja valu vastu. USA-s läbiviidud uuringud kinnitavad, et massaažitoolis massaaži saamine soodustab nende hormoonide vabastamist kehas. Samuti aitab kõnealune hormoon vähendada ärevust ja depressiooni ning aitab tõsta meeleolu. Pärast pingelist päeva on massaažitooli kasutamine hea võimalus, et lõõgastuda. See mitte ainult ei lõdvesta lihaseid, vaid lõõgastab ka meelt.

Massaažitool aitab säilitada head kehahoiakut

Kindlasti olete tundnud peale pikka ja väsitavat tööpäeva, et selja ja kaela lihased on pinges ja kanged, seda seetõttu, et olete pidanud terve päeva veetma sundasendis istudes või pidanud tegema rasket füüsilist tööd. Keha üritab seda kompenseerida, üritades pingeid kehas ümber jagada. Lõpptulemus siinkohal on valu ja ebamugavustunne või kurnatus – kaelas, seljas, jalgades või õlgades. Kasutades regulaarselt massaažitooli, on võimalik vähendada pingeid ja valu eelnimetatud piirkondades, ka aitab massaaž kaasa lihaste paremale toonusele, mis omakorda aitab parandada rühti ja kehahoiakut.

Aitab uuendada ja pinguldada nahka

Kas olete tundnud, et peale massaaži on nahk veidi punetav? See juhtub seetõttu, et massaaži saamise protsess stimuleerib vereringet soojendades nahka. Vereringe suurem stimulatsioon aitab kaasa uute rakkude tootmisele ja kahjustatud rakkude taastootmisele ja taastumisele. Paljudes massaažitoolidel, nende seas ka Nakahamo Classic Energyl on seljasoojenduse funktsioon, mis tekitab naha soojenemist ja ka higistamist, mis aitab vabastada kehast toksiine, ka üldiselt mõjub massaaž nahka pinguldavalt ja toniseerivalt.

Parandab seedimist

Massaažitooli üks vähem tuntud, kuid oluline eelis on seedimisele kaasaaitamine. Massaažitooli massaaž soodustab kogu keha suurema vereringet, kaasa arvatud seedesüsteemis. Aidates toitainetel paremini imenduda, vähendades nakkuste ohtu, kõhukinnisust, gaase ja puhitust.  Massaaž aktiveerib ka parasümpaatilise närvisüsteemi, mis ergutab seedimist.

Sarnased postitused