Sügisele vastu tugevama tervisega

Üks massaažitool – võimalusi kümneid

Luksusliku massaaži nautimine on lihtsam kui kunagi varem, vaid mõne hetkega on võimalik nautida endale meelepärast massaaži – istuge lihtsalt massaažitooli ja unustage kogu ümbritsev. Mõelda vaid, et kodustes tingimustes on võimalik enda tervise heaks palju ära teha. Tänapäevased tippmudelid võimaldavad naudiskleda alates spordimassaažist kuni muusikateraapiani, sealjuures saab kõiki programme personaliseerida enda vajaduste ja soovide järgi. Samuti võimaldab massaažitool hinnata, millises seisus on kasutaja tervis.

Tohutult suur programmide valik

Üks maailmaklassi massaažitoole VIP A10 Grand pakub oma kahekümne nelja automaatprogrammi seas ka spordimassaaži, mis aitab kehal paremini toitaineid ja hapniku transportida, kuna parandab vereringet kehas. Spordimassaaž aitab parandada sooritusvõimet, kuna massaažil on võime viia keha ja vaim meditatiivsesse olekusse, mis parandab keskendumisvõimet, mille tulemusel paraneb ka sooritus. Kui spordimassaaž aitab treeninguks ette valmistada, siis on olemas ka mitmeid programme, mille hulgas ka spetsiaalne venitusprogramm, mis aitavad peale trenni lõdvestuda ja piimhapet lihastest välja viia. 

Muusikaprogrammid kehale ja vaimule – tulemuseks parem tervis ja tervem vaim

Kõnealusel massaažitoolil on eelprogrammeeritud kuus muusikaprogrammi, mille eesmärk on keha ja vaimu üheaegne lõõgastus. Kiirematel päevadel võib olla massaažitoolis veedetud aeg ainuke vaikne ja rahulik hetk päevast, kus saab nautida lõõgastavat massaaži ja taastada energiataset. Massaažitool teeb pai nii kehale kui vaimule. Muusikateraapia aitab parandada meeleolu, mõjub rahustavalt ja lõõgastavalt , vähendada stressi. Kui stressihormoonide tase on kehas madalam, siis on immuunsüsteemil lihtsam tulla toime erinevate haigustekitajatega. Mis sügishooajal kui viirused on eriti aktiivsed, et nõrgestada meie immuunsüsteemi, on väärt abimees terve püsimisel. 

Kuidas on Sinu tervis?

Tänapäeva massaažitoolid ei ole enam tervist toetavad abimehed, nad suudavad ka analüüsida kasutaja tervist. Eriti innovaatilise uuendusena on VIP A10 Grandil tervise analüüsi sensor, mis mõõdab vererõhku. Normaalseks vererõhuks peetakse näitajaid <130/<85 mmHg. Lisaks mõõdab sensor vere hapniku taset ja südamelöökide arvu minutis, normaalne verehapniku tase on 95-100% juures ja normaalne südame löögisagedus on 60 – 80 lööki minutis.  Lisaks sellele, et massaažitool hoolitseb keha ja vaimu heaolu eest, võimaldab see ka mõõta olulisi tervisenäitajaid. 


Sarnased postitused