Miks valida Nakahamo Classic Queen?

Öeldakse, et tark hakkab pigem haigusi vältima kui valima vahendeid nende vastu ning parim ravi on haiguse ennetamine – ka massaažil on palju tervistavaid toimeid. Siinkohal on massaažitool Nakahamo Classic Queen eriti kiiduväärt abimees, pakkudes kiirelt ja mugavalt võimalust aega maha võtta ja pisut tähelepanu oma tervisele pöörata. Massaaž aitab kaasa paremale une kvaliteedile, suurendab energiataset, parandab immuunsüsteemi. Samuti aitab massaaž kaasa lümfide tööle, mis omakorda parandavad vereringet ning selle tulemusel eemalduvad kehast jääk-ja mürkained.

Nakahamo Classic Queen uuenduslik tsooniteraapia

Oma suurepäraste omaduste poolest on just Nakahamo Classic Queen massaažitooli mudel ideaalne vahend säilitamaks ja saavutamaks parem tervis. Antud mudelil on tsooniteraapia põhimõttel toimivad jalatalla-alused akupressuur-rullikud, mis aitavad vähendada pingeid terves kehas. Tsooniteraapia ehk lõdvestusteraapia põhimõte kätkeb endas teooriat, mille kohaselt jalatalla alla on salvestatud informatsioon organite seisundi kohta. Seega aitab jalataldade rullikute massaaž kaasa terve keha paremale toimimisele ja üldiselt paremale tervisele.

Nakahamo Classic Queen pikk L-massaaži ulatus

Antud mudeli suureks boonuseks on ka pikk L-massaaži ulatus, mis on tervelt 125 sentimeetrit pikk, masseerides kaelast kuni tuharapiirkonnani. Mis omakorda võib kaasa aidata ka paremale kehahoiakule ja rühile, kuna massaaž aitab muuta selgroo ümber olevaid lihaseid tugevamaks ja paindlikumaks. Samuti on massaaž kasulik ka liigestele, parandades nende liikuvust ja vabastades pingeid. Hea on teada, et kui peale massaaži on mõni piirkond tundlikum, siis viitab see ilmselt kogunenud pingetele antud piirkonnas. 

Mis muudab kõnealuse mudeli eriti innovaatiliseks, on uuenduslik venitustehnoloogia õhkpatjade abil, mis võtavad kasutaja enda haardesse õlgade kõrguselt ja ka sääremarjade ümbert, samal ajal kallutades tooli tahapoole.Selline venitus on eriti kiiduväärt abimees erinevate selja, kuid eriti alaselja, vaevuste korral. Venituse suureks eeliseks on ka üldine painduvuse paranemine ja suurem keha plastilisus ning paraneb ka üldine keha liikuvus. 

Toetudes varasematele uuringutele

Lisaks aitab seanss massaažitoolis vähendada ka stressi,  USA-s Põhja-Carolina haiglas õdede seas läbi viidud uuringus selgus, et kümme minutit massaaži massaažitoolis vähendas oluliselt õdede stressitaset näiteks võrreldes tavalise kümne minutilise kohvipausiga. Kõrget stressitaset seostatakse tihti läbipõlemise ja vähese tööviljakusega, seega massaažitool stressi alandava meetmena võib olla tulus investeering oma kollektiivi tööviljakusse ja tootlikkuse kasvu. Nakahamo Classic Queen mudel on oma silmapaistvate omaduste ja kasutamismugavuse poolest ka sobilik kontorisse ning kollektiivseks kasutamiseks.

Sarnased postitused