Kas rohkem massaažitooli on parem?

Vastus on lihtne ja konkreetne – ei ole parem, aga kui keha on massaažitooli kasutamisega harjunud, siis võib massaažitooli kasutada ka korraga rohkem, kuid kindlasti mitte tundide kaupa järjest. Meie pakutavatel massaažitoolidel on väga tõhus süvamassaaž. Isegi massaažitooli kõige õrnemad programmid on nii võimsad, et aitavad vähendada lihaspingeid, valu, ja aitavad lõõgastuda ka kõige probleemsematel kohtadel. Seda silmas pidades on oluline meeles pidada, et programmid on loodud selleks, et nad kiiresti ja tõhusalt toimiksid, seega pole liiga kaua toolis istumine mõistlik. 

Anname mõned nipid kuidas tooli õigesti kasutada ja kuidas saada massaažitoolist kõige suurem võimalik kasu. Moodsates toolides ei pea muretsema, et kasutate tooli liialt kaua, kuna massaažitoolil on sisse ehitud massaaži taimer. Näiteks massaažitoolil Nakahamo Classic Familyi-l on neli erinevat programmi pikkust – 10, 15, 20 ja 30 minutit. Algul on hea alustada 10 või 15 minutiga. Samuti leiate intensiivsuse valikud, mida saate esmakordsel kasutamisel täielikult maha keerata, kuid kui keha pole veel massaažiga harjunud siis on võimalik tooli ja selja vahele panna midagi pehmendavat, näiteks tekk vüi lambanahk. Eelnevalt mainitud mudelil on 3 erinevat õhkmassaaži tugevust ja samuti 3 massaaži intensiivuse astet. 

Kas massaažitooli saab kasutada liiga palju?

Toetudes eelnevale, siis pikem massaažitoolis istumine suuremat kasu ei too, eriti nüüd kui massaažitoolide funktsioonide seas on süvamassaaž. Paremale tervisele ei aita kaasa kui istute tunde massaažitoolis. Maksimaalne kasu peitub massaažitooli kasutamises lühikeste ajavahemike, mitte pikkade seansside jooksul. Ehk siis nagu paljude teiste eluaspektidega, võib öelda, et häid asju võib ikkagi liiga palju olla. Massaaž on mõeldud kasutamiseks annustena, nagu ravimid, jälgides raviskeemi. Massaažitoolid aitavad kroonilisest seljavalust kuni ägeda lihasvaluni, aitavad lõõgastuda ja leevendada ebamugavustunnet kehas; aitavad vähendada stressi, pakkudes ka kõige kiirema elutempo juures piisavalt aega iseendale ja oma tervisele. Kuid massaažiga ülepingutamine võib pikemas perspektiivis kahjustada nii teie lihaskonna kui ka tooli tervist.

Massaažitooli nõuetekohasel kasutamisel ettenähtud juhiste järgi saate nautida uskumatut kasu tervisele, mida pakuvad uusimad tipptasemel massaažitoolid. Liigne kasutamine võib põhjustada lihaskahjustusi, põletikku ja verevalumeid ning lisaks kahjustada massaažitooli mootoreid. Niisiis, alustage massaažitooli kasutamisega aeglaselt ja rahulikult, eriti kui olete soetanud enda koju või kollektiivi esmase massaažitooli. Liigse kasutamise kulud ei kaalu üles võimalikku kasu, mis massaažitoolil Sulle on pakkuda.

Sarnased postitused