VIP Ironman – massaažitoolimaailma tipptegija

Ennustada on väga keeruline, eriti veel, kui see käib tuleviku kohta (Niels Bohr). Ennustamine on suhteliselt tänamatu töö, kuid meie teame, milline on futuristliku välimuse ja võimekusega massaažitool. Kui me räägime massaažitoolist VIP Ironman, siis ilmselt maname me esimese asjana enda silme ette ulmemaailma laadse pildi. Selle tipptegija ampluaasse kuulub 24 programmi, mis on jaotatud kolme erinevasse kategooriasse, igas kategoorias kaheksa erinevat programmi. 

Ironman VIP massaažitooli puhul on esmakordselt tegemist sellise tooliga, kus rullikud liiguvad suures ulatuses seljatoest välja, pakkudes eriti tugevat massaaži kogemust. Massaažitoolis istudes on tunne, nagu suruks massöör oma küünarnukkidega järge-mööda kõiki selja valupunkte. Kasutaja saab valida, kas soovite pehmemat, tugevamat või eriti jõulist survet.

Vali massaažitool VIP Ironman laiast programmide valikust vastavalt meeleolule oma programm

Ironman VIP esimesse kategooriasse paigutuvad programmid, mis on liigitatud vastavalt meeleolule. Valikus on näiteks stressimaandav, energiat andev, hommikuks ja õhtuks mõeldud, samuti ka rahustav ja venitav programm. Ja muidugi eriti kuninglikku lähenemist pakkuv Crown programm, et igaüks saaks tunda end nagu kroonitud pea. Massaaži kasulike mõjude kohta on tehtud palju uuringuid, ja paljud neist näitavad, et massaaž aitab redutseerida stressi taset ja aitab igapäevaelu stressirohkete muredega paremini toime tulla. Kõnealune programmide kategooria lubab kasutajal vastavalt oma hetkemeeleolule valida sobiva massaažiprogrammi, vastavalt siis, kas eesmärk on stressi maandamine, saada juurde energiat või lihtsalt lõõgastuda. 

VIP Ironman programmid arvestavad ka professioonist tulevate iseärasustega

Teise massaaži programmide kategooriasse kuuluvad erinevaid karaktereid ja professioone esindavad programmid – CEO, koduperenaiste, kontoritöötaja, arvutimängurite, poodlejate, sportlaste ja autojuhtide programm. Sellest massaaži programmide valikust saab kasutaja valida oma professiooni iseärasusi arvestava massaažiprogrammi, mis on loodud arvestama asenditest ja spetsiifikast tulenevate vaevuste, näiteks lihaspingete, stressi või valulikkuse vähendamist. 

Vali programm vastavalt kehapiirkonnale

Kolmandasse programmide kategooriasse kuuluvad erinevatele kehapiirkondadele suunitletud programmid – kaelale, õlgadele, selja reljeefile, taljele, puusadele, jalgadele. Ka on eraldi programmid ala- ja ülakehale. Tasub olla kursis, mis seisus Sinu keha on: kõigi kehadel on probleemseid kohti, kuhu hakkavad kogunema pinged, mille puhul massaaž saab leevendust tuua. Antud programmi kategooria eeliseks ongi see, et iga kasutaja saab valida enda murepunktidele suunitletud massaaži. Massaaž aitab efektiivselt vähendada valu ja pingeid muret tegevas piirkonnas. Tool masseerib kasutajat sügavuti, käies läbi ka need lihased, mille olemasolust me igapäevaselt teadlikud ei ole. 

Sarnased postitused