Milline on massaažitooli kasu tervisele?

Kuidas saab massaažitooli massaaž olla tervisele kasulik? Kuigi kasu sõltub inimese füüsilisest seisundist, tooli kasutamise sagedusest ja paljudest muudest teguritest, võivad kasutajad ja uuringud kinnitada, et massaažitooli kasutamine mõjutab järgnevat:

Väheneb valu

Massaažitooli regulaarne kasutamine aitab vähendada valu paljudes kehapiirkondades. Piirkond, kus massaaž on eriti tõhus, on alaselg. Tihti põhjustab istuv eluviis ja sundasend lihaspingeid, millele järgnevad seljavalu ja ebamugavustunne seljas. Uuringud on tõestanud, et paljudel inimestel võib massaaž olla valuvähendava meetmena palju tõhusam kui ravimid. Kindlasti peab siinkohal järgima oma raviarsti nõu, kuigi massaažitooli massaaž võib olla toetava meetmena äärmiselt tõhus. Nakahamo Classic Life massaažitoolil on mitmeid eelseadistatud automaatprogramme, mis on mõeldud spetsiaalselt seljaprobleemide leevendamiseks.

Vähem peavalu

Peavaludel üldiselt ja eriti migreenil võib olla lihaspinge komponent. Vähendades või kõrvaldades lihaspingeid, võivad parimad massaažitoolid aidata vähendada peavalude sagedust ja intensiivsust.

Kiirem taastumine peale trenni

Treenides toodavad lihased piimhapet, mis omakorda tekitab lihastes väsimust ja valulikkust. Peale trenni hakkab organism järk järgult töötlema piimhapet ning eemaldama seda lihastest. Nagu kinnitavad paljud sportlased ja spordiarstid, siis võib massaažitooli regulaarne kasutamine peale treeningut aidata oluliselt kiiremini kehal piimhapet lihastest eemaldada. Mis omakorda aitab kaasa kiiremale taastumisele. 

Alandab vererõhku ja südame löögisagedust

Me kõik tunneme või oleme tundnud mingil perioodil oma elus, et elutempo on kiire ja stressitase on kõrge. Mis tihti avaldub lihaspingetena erinevates kehapiirkondades, eriti kaelas ja õlgades. Selle pinge tulemusel võib sümpaatiline närvisüsteem, mille ülesanne on reageerida pingele ja ohule, tekitada reaktsioone. Mille tulemusel tõuseb vererõhk ja sageneb südame löögisagedus. Kõrge vererõhk (nimetatakse ka hüpertensiooniks) suurendab paljude haiguste, sealhulgas südamehaiguste, insuldi ja elundite, nagu neerude, kahjustuste riski. Massaaž on igapäevasele stressile väga kasulik ja tervislik vastukaal. See käivitab Teie parasümpaatilise närvisüsteemi (PNS), mis eksisteerib SNS -i mõju leevendamiseks. Teisisõnu, parimad massaažitoolid aitavad teie keha uuesti tasakaalu viia ja aitavad kaasa tervislikumale vererõhule ja südame löögisagedusele.

Paraneb immuunsüsteem

Kui Teie keha on stressis, võib teie immuunsüsteem olla nõrgenenud, muutes teid haigustele vastuvõtlikumaks. Kuna massaaž mõjub lõõgastavalt ja stressi vähendvalt, aitab see kaasa paremale immuunsüsteemi toimimisele. Seega, kuigi massaaž iseenesest ei hoia ära haigusi, võib see aidata luua tingimused, kus Teie keha saab end paremini kaitsta. Massaažitoolil Nakahamo Classic Life on spetsiaalne lõõgastav programm, mis aitab vähendada stressi ja mõjub lõõgastavalt. 

Madalam kortisooli tase

Kortisool on hormoon, mis on vastutab organismi “võitle või põgene” reageerimise eest kriisile. Kuigi see mängib teatud olukordades vajalikku ja olulist rolli, võib pidevalt tõusnud kortisooli tase põhjustada kehas mitmeid probleeme. Kui kehas tõuseb stressitase, tõuseb ka kortisoolitase veres.  Massaaž võib aidata alandada kortisooli taset ja vähendada organismi stressireaktsiooni.

Sarnased postitused