Mida teha, et väheneks õlavöötme pinge ja stress ning paraneks immuunsüsteem? 

Sügise muutumine talveks võtab aega vaid ühe silmapilgu. Meie elustiil on muutunud palju tubasemaks, ka praegusel pimedal ja sombusel ajal on omad võlud ja ka pahed. Üheks neist on see, et päike käib madalamat sammu ning D-vitamiini saamine on muutunud keeruliseks ning selle tulemusel on ka haigused kiired tekkima. Selleks, et seda ära hoida on meil lahendus, me küll ei saa Sulle päikest tuppa tuua, küll aga saame turgutada Sinu tervist muul viisil. 

Nakahamo Classic Marrone – aitab parandada unekvaliteeti, vähendada stressi ja puhastada lümfisüsteemi

Talvisel ajal vajab keha lisa turgutust, selleks on kaasaegsed massaažitoolide programmid välja töötatud nii, et paraneks vereringe, väheneks stressitase, paraneks unekvaliteet, väheneks õlavöötme pinge ja puhastuks lümfisüsteem. Kõik eelnimetatud soodustab keha loomulikku kaitsevõimet. Massaažitoolil Nakahamo Marrone-l on loodud eelmainitu saavutamiseks erinevad automaatprogrammid, mille seast saab valida just enda kaebustele kõige paremini vastava massaažiprogrammi. Mille hulgas on näiteks taastav programm, mis on ergutava toimega, mis aitab parandada vereringet. Lisaks on veel ka mitmeid lõõgastavaid ja uinuda aitavad programme, mis aitavad vähendada stressi ja valmistavad kasutaja keha ja vaimu ette kosutavaks ööuneks. Mitmed uuringud näitavad, et massaaž on tõhus loomuliku immuunsuse suurendamisel. 

VIP A15 Cosmopolitan – väheneb õlavöötme pinge ja sundasendist tekkinud valu 

Tänapäeval peetakse peamisteks valude ja pingete tekitajaks sundasendit aga ka nõrku lihaseid ja vähest treenitust, mille tulemuseks võivad olla õlavöötme pinge.  Meil on mitmeid mudeleid, millel on spetsiaalne massaaž kaelale, peale ja õlgadele. Üheks heaks mudeliks selliste probleemide korral on VIP A15 Cosmopolitan, millel on spetsiaalsed programmid ülakehale, samuti ka õlgadele ja kaelale. Õla ja kaela massaaž aitab parandada vereringet kaela piirkonnas, suurendada lihaste tugevust ja elastsust. Programmi pikaajaline kasutamine võib muuta kaela paindlikumaks ja hoida ära pingete tekkimise kõnealuses piirkonnas. Ülakeha massaaž on hea abimees väljumaks töö rutiinist, aidates vähendada seljavalu, pingeid ja kurnatust. Programm kasutab sõtkuvat tehnikat, mis aitab leevendada istuvast eluviisist tingitud vaevusi. Nende piirkondade masseerimine vähendab ka stressi ning stimuleerib dopamiini ja serotoniini. See suurendab ka valuläve ja aitab haigetel kohtadel paraneda.

Sarnased postitused