Kuidas valida endale õige massaaž?

Tihti küsitakse meilt, milline on parim massaažiprogramm, või et kuidas leida endale kõige sobivam massaažitehnika. Sageli teeb valimise veelgi raskemaks massaažitooli üüratu automaat- ja manuaalprogrammide valik, mille seas võib lausa ära eksida. Meie omalt poolt võime öelda, et ühest vastust sellele küsimusele ei ole. Võtmesõna siinkohal on – proovimine. Tänapäevased massaažitoolid on loodud arvestama kasutaja spetsiifikat ja katma võimalikult suure kasutajaskonna vajadusi, pakkudes kõrgeimat võimalikku personaliseeritust. Nakahamo Classic Coco massaažitoolil on programmide assortii, mis hõlmab endas kõike eelmainitut. 

Esmalt mõne sõnaga Nakahamo Classic Coco programmide kategoriseerimisest

Lihtsustatult öeldes jagunevad kõnealuse mudeli automaatprogrammid kolme eristatavasse kategooriasse: esmalt piirkonna spetsiifilised, teise kategooriasse meeleolu spetsiifilised ja kolmandasse kategooriasse kuuluvad professiooni spetsiifikat arvestavad massaaži programmid. 

Arvestades piirkonna spetsiifikat

Massaažiprogrammi valides võib lähtuda piirkonna eelistustest, nimelt võib valida programmi, mis keskendub problemaatilisele piirkonnale. Nakahamo Classic Coco massaažitoolil on kolm programmi, mis on keskendunud kindlale piirkonnale. Selja süvamassaaži puhul on kombineeritud rullivad ja kloppivad massaaživõtted, mis liiguvad ringjalt läbi nimme- ja seljapiirkonna. Programm mõjub ergutavalt, vähendab pingeid, parandab lümfi- ja vereringet. Lisaks on mainitud mudelil kaela ja õlavöötmele fokuseeritud programm, mis pakub leevendust istuvast eluviisist, halvast rühist või sundasendist tekkinud seljaprobleemidele. Kolmanda automaatprogrammina, fookusega kindlale piirkonnale, on alaselja ja puusade programm, mis on keskenduud rohkem nimmepiirkonnale ja alaseljale. 

Programmid mida saab valida vastavalt meeleolule

Varasemalt mainitud teise kategooriasse liigitame neli programmi – uinutav, kiigutav, tervistav, venitav. Õhtul enne magama minemist on mõnus võtta seanss massaažitoolis ja peale panna uinutav programm, mis on õrnema toimega kogu keha programm, mis on eelduseks suurepärasele ööunele. Kiigutavat programmi on hea kasutada ärevuse või stressi ilmingute korral, kuna mõnus kiigutav efekt ja hell massaaž mõjuvad rahustavalt ja annavad parema enesetunde. Venitusprogrammi on hea kasutada pingete korral ja ka peale sportimist. Kogu keha venitus toimub õhkpatjade abil, kus massaažitool võtab kasutaja õhkpatjade embusesse, kallutades tooli tahapoole, venitades meeldivalt tervet keha. Tervistav programm aitab vähendada väsimust, taastab vitaalsust, nullgravitatsioon (nullgravitatsiooni kohta saad rohkem lugeda siit) on kombineeritud õhkpatjade ja jalatalla rullikute massaažiga.

Professiooni spetsiifikat arvestavad programmid

Kategoriseerimise alusel kuuluvad kolmandasse kategooriasse professiooni sptsiifikat arvestavad programmid, nende seas daamisele mõeldud programm, milles on kombineeritud pehmemad massaaživõtted mõnusa seljasoojendusega. Lisaks töötajarežiim, mis kätkeb endas tugevamaid massaaživõtteid ja õhkpatjade massaaži. Lõpetuseks IT-mehe programm, mis on hea abimees istuvast eluviisist ja sundasendist tingitud vaevuste ning pingete leevendamiseks. 

Sarnased postitused