Kas sääremarju on võimalik erinevalt masseerida?
Tavaline sääremarjamassaaž viiakse läbi õhkpatjadega: patju täis pumbates ja õhku välja lastes muutub surve sääremarjale ning tekib massaaži efekt – nii nagu massöör pressiks, pitsitaks ja muljuks sääremarju oma käte vahel. Lisades juurde soojendusfunktsiooni, on efekt tõhusam ja massaaž lõõgastavam. Kuid siit edasi liikudes on paljudel mudelitel ka sääremarjade rullmassaaž.
Paljudel uutel massaažitoolide mudelitel on aga lisaks veel mõnusaid üllatusi, mis tugevdavad massaaži toimet, nende hulgas sääremarjade rullmassaaž ja ringmassaaž.
Sääremarjade rullmassaaž
Sääremarjade rullmassaaž lisab õhkpatjadele massaažipead sääremarjade tagaküljel. Vastavalt mudelile võib neid olla ka mitu paari ja käitavaks jõuks võib olla õhusurve, mis surub rullid vastu sääremarju, või omaette mootorid, mis liigutavad rulle ringikujuliselt. Sääremarjade rullmassaaž ergutab vereringet ja loob väga mõnusa enesetunde pärast trenni või pikka püstiseismist.
Sääremarjade ringmassaaž
Sääremarjade ringmassaaži korral liigub sääremarjade vahel olev õhkpatjadega komponent ringikujuliselt, masseerides samaaegselt mõlema sääremarja sisekülge lisaks õhkpatjadele ka mehaaniliselt. Sääremarjade ringmassaž ergutab samuti vereringet, kuid seda ei kasutata samaaegselt sääremarjade rullmassaažiga.
Sääremarjade massaažiseadme positsioon
Üksikutel eriti eksklusiivsetel massaažitoolide mudelitel on lisafunktsioonina sääremarjade massaažiagregaadi positsioon muudetav: vastavalt kasutaja säärejooksule töötleb massaažitool istuja sääremarju kas madalamalt või kõrgemalt. Kas see nüüd millekski eriti vajalik on – ei oska öelda, aga tore funktsioon sellegipoolest
Kesk- ja kõrgema klassi massaažitoolide puhul on võimalik sääremarjade massaažiseadme parameetreid kohandada vastavalt kasutaja eelistustele ning osaliselt või täielikult välja lülitada.
Sääremarjade massaaži ei tohi kasutada veenilaiendite korral.
Milliseid uudseid lahendusi massaažitoolid veel pakuvad? Loe meie blogist